+4 oy
Erkekçe kategorisinde tarafından soruldu

evet arkadaşlar evlilik teklifini kuru kuru mu etmek gerekir ? örnek verirsek benimle bir ömür boyu varmısın gibisinden yoksa bir kızı veya bir erkeği dışarı cafeye alıp giderek sürpriz ederek mi evlenme teklifi edersiniz ? 

6 Cevaplar

+4 oy
Uzman (232k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

en özel gündür hafızada kalacak bır teklıf olmalıdır bence öyle mükemmel paralar dökmenınde anlamı yok burada işe akıl gırer :D mesela bır sahıl kenarında bır akşam üzerı alırsınız mumları güllerı cokta romantık olur bunun ıcın büyük paralar dökmeye gerek yok hafızada kalsın yeter

+4 oy
Acemi (24.2k puan) tarafından cevaplandı

Çok sürpriz le dolu bir evlilik teklifi olmalı gerçekten bana hiç hissettirmeden organize edilmeli ki bu anda gerçekten şaşırtıcı olsun benim için.. 

+4 oy
tarafından cevaplandı

Tabiki öyle basit olmamalı kızın çok şaşıracagı bi organizasyon olmalı illaki maddiyatı büyük bi supriz deil onemli olan değişik ve şaşırtıcı süpriz mesela bi çiçek tek taşla çarşının ortasında gezerken ordakl insanların içinde aniden diz çöküp kız sasırtılabilir bunun icin cok paraya gerek yoktur önemli olan beklenmedik an toplu organizasyon tektaş çiçek :) 

Acemi (8.4k puan) tarafından yorumlandı
Tmm bi gün sevgilim olursa bunu yaparım ama kabul etmezse ne olacak orda rezil olmakta var
+4 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı

mükemel bir evlilik teklifi sahil kenarında mumlar eşliğinde gök yüzüne adını yazdırarak cok güzel olur bence :)

+2 oy
Bilge (97.2k puan) tarafından cevaplandı

Seni konsere götürüyorum diye bir plan yapılmalı ve en yakınlara haber verilmeli, bir yer güllerle donatılmalı ve konser alanına gelindiğinde koskocaman pankartta Benimle Evlenir Misin yazılmalı ve erkekte önünde eğilip bir de sözle tekrarlamalı...  Alın size mükemmel evlilik teklifi.

0 oy
Acemi (16.8k puan) tarafından cevaplandı
ne elmas ne pırlaanta  ne altın. evlenme  teklifi  samimiyet ve  saygı duyulan iki taraf için de geçerlidir.saygı  eviligin omur iliigidir.

İlgili sorular

+10 oy
13 cevap
30, Ocak, 2017 Aşk & Love kategorisinde Merve Acemi (1.5k puan) tarafından soruldu
+18 oy
34 cevap
1, Ocak, 2017 Kızlara Özel kategorisinde Yönetici Uzman (310k puan) tarafından soruldu
+3 oy
7 cevap

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...