+2 oy
Eğlence kategorisinde Acemi (4.9k puan) tarafından soruldu

kendine ait hiçbir orjinal özelligi olmayan annedir.
fotorafini koyacak ne bir icraati ne bir eseri ne de meziyeti vardir.
ilgi çekmek için dogar dogmaz çocugunu pazarlamaya baslar.
hatta daha çocuk ana karninda birkaç haftalik embriyo iken siluetini çektirip saga sola gösteriyorlar. Bu tarz şeyler görünce siz ne düşünüyorsunuz ? 

5 Cevaplar

+3 oy
Uzman (232k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Bu kadar önyargili olmaniza gerek yok ki. Yazdiklarinizi ben mi yanlış anladim acaba pazarliyir derken bu anne satiyor mu yani para karsiliginda? Hic bir eseri yok diyorsunuz o annenin eseri zaten. Ilgi cekmek değildir o benimde arkadaşlarım paylaşıyor bizde mutlu oluyoruz o duyguyu dogum yapmamis biri bilemez mutlulugunu paylaşıyor bunda birşey yok ki. En azindan yedigi yemegi paylasip görgüsüzlük yapmiyor. Ön yarginizi elestiriyorum malesef.

Acemi (4.9k puan) tarafından yorumlandı

Kusura bakacak birşey yok. Bu platformda herşey tartışmak için var. Yemeğini paylaşan tabirinizle o  "görgüsüzle" aynı kafadalar bana göre. Ellerideki telefonu bırakıp çocuklarının güzel anlarını paylaşsınlar. O anları çekiyorlar diyebilirsiniz 7/24 çekilmez bencee :) 

Uzman (232k puan) tarafından yorumlandı

Bak ben bazi arkadaslarimdan uzak oldugum icin paylaşıyorlar ve benim çok hoşuma gidiyor allah istiyen herkese nasip etsin ama oda onlarin ilk heyecani madur görün lutfen :)

Acemi (4.9k puan) tarafından yorumlandı

Tamam paylaşsınlar ben bişey demiyorum sürekli paylaşmasınlar. İnsanlar sürekli hayatlarını birilerinin gözüne sokuyor. Bu rahatsız edici. Ve o çocuklara da yazık nazar değebilir. Blog açsınlar mesela onlar bile dozunda paylaşıyor :) 

Uzman (232k puan) tarafından yorumlandı

Yani dediğin kisiler aşırı paylasiyorsa 7 24 saat ona birşey diyemem ama dediğim gibi siz yinese hoşgörü ile karşılayın heleki ilk bebekse :)

+1 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı

bence piskolojikmen cok kötü bir durum cok yanlış bir şey olduğunu düşnüyorum kendi fikrimce allahın taktiri aklllah ne verdiyse razı olamak gerekir.

+1 oy
Acemi (2.1k puan) tarafından cevaplandı

tamamen sosyal medya kurbanı cahillik o çocuk attığı fotolarla değil yaşadığı geçirdiği sevildiği anlarlar büyüyecek gelişecek yaşayacak

+1 oy
Bilge (82.9k puan) tarafından cevaplandı

Kuzguna yavrusu şahin görünür. Bu annenin ezikliğinden ya da meziyetsiz olduğundan değil kardeşim. O yavrusunu o kadar güzel görüyor ki etrafına bunu gururla gösteriyor. Çünkü dünya üzerinde ondan daha güzel bir varlık olduğunu düşünmüyor.Ve bu tepki gösterilecek bir durum değil.

0 oy
Uzman (151k puan) tarafından cevaplandı
tuhaf ama söyleyecek birşey bulamıyorum artık insanlara çığrından çıktılar

İlgili sorular

+3 oy
3 cevap
3, Şubat, 2017 Eğlence kategorisinde Elif Acemi (27.8k puan) tarafından soruldu
+3 oy
4 cevap
3, Şubat, 2017 Eğlence kategorisinde hazalsultan Acemi (24.2k puan) tarafından soruldu
+5 oy
10 cevap
31, Ocak, 2017 Eğlence kategorisinde Blondeme Acemi (4.9k puan) tarafından soruldu

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...