Kadınlar Çiçek İse Erkekler Nedir?

+7 oy
13 Şubat 2017 Eğlence kategorisinde Nedesem_BilmemKi Uzman (151,087 puan) sordu

Hayattaki döngü budur. Kadın erkek ilişkisi, kadının hayatı ve erkeğin hayatı, kadın ve erkeğin benzerlikleri, farklılıkları, kadın ve erkeğin beklentileri, kadın ve erkeğin dünyaya bakış açısı ya da kadın ve erkeğin hayatı yaşayış biçimleri, tercihleri. 

Genç bir kız iken ya da genç bir delikanlı iken şekillenmeye başlar istekler, beklentiler, adlandırmalar, duyumsamalar ve çelişkiler. Genç bir kızı ele alalım. Zaman geçecek kadın olacak. Ama gençlik, en çılgın, gözün en az ve kısıtlı gördüğü, en ben dönem. Hayatındaki arkadaşları sınıflandırmaya başladığı, erkekleri kategorilendirdiği ve isteklerinden emin olmadığı dönem.

Kadınlar, kızlar erkeklerden ne ister, ne bekler, erkeklerde ne arar? Bir genç kız bir genç erkeği nasıl adlandırır? Gerçekten kadınlar venüs ise erkekler mars mı? Erkeğin kaç adı var? Kadınlar çiçekse erkekler nedir? bilen varsa genç bayanlara anlatsın. Kadın morali bozulan ise erkek moral verendir. Erkek hafızası güçlü olması gereken bir canlıdır. 

Hiç bir kız ya da hiç bir kadın özel günler unutulsun ya da yaşanmadan bir yıl geçirilsin istemez. Kadın romantizm arayan, erkek ise düşünceli ve romantik olması beklenen ya da gereken canlıdır. Yedekteymiş hissini algılamaktan hoşlanmaz bir kadın. Karşısındakine güven veriyor ise bir kadın, sözüne güvenilir ve sözünü tutan biri olmalıdır erkek. Kadın yılmaz, yorulmaz ise dürüst ve çalışkan olmalıdır erkek. Kadınlar pasif, sessiz, içine kapanık erkek istemez.

Kadın dünyada tek ise erkek kadına dünyada tek olduğunu hissettirecek kişidir. Kadın üzüldüğünde erkek de kendiyle üzüntüsünü ve yenilgisini paylaşsın ister. Erkek hisseden anlayan olsun ona göre davransın ister. Kadın için erkek mutlu ya da mutsuz, heyecanlı ya da sinirli, mantıklı ya da mantıksız konuşurken kendini dinleyen, düşüncelerine ve hayallerine saygı duyan ve kendini destekleyen kişi olsun ister. 

Kadın değişen ve gelişen ise erkek takdir eden ve destek verendir. Kadın koşulsuz seven ise erkek koşulsuz sevgi verendir. Erkek ilgi çekici ve farklıysa dikkat çeker. Her bayan kendini kadınsı ve seksi hissetmek ister. Kadınlar erkekler ile derin bir duygusal bağ paylaşmayı arzu ederler.

12 Cevap

+1 oy
24 Mart 2017 gamzis Bilge (53,136 puan) cevapladı
kadınlar çiçektir erkekler ise kaktüs :) kaktüs aslında çok güzeldir
+1 oy
14 Ağustos 2017 Hiphop07 Acemi (1,148 puan) cevapladı
Kadınlar çiçektir erkeklerinin kısmı çiçek bir kısmı malasef okuzdur bı kısmında insan değil

İlgili sorular

+2 oy
2 cevap
+5 oy
9 cevap
+9 oy
20 cevap
+8 oy
14 cevap

SosyalKızlar, Dilediğiniz konularda sorularınızı paylaşıp cevap bulabileceğiniz ve bilgi ve tecrübelerinizi paylaşarak İnsanlara faydalı olabileceğiniz bir  Soru-Cevap Platformudur.

10,165 soru

46,347 cevap

3,058 yorum

2,484 üye

 1. Yönetici

  308862 Points

 2. Esmaaa0

  231959 Points

 3. Zombi

  186199 Points

 4. maviiiiisssss

  175135 Points

 5. BEYAZ

  165216 Points

...