+10 oy
Aşk & Love kategorisinde Acemi (1.5k puan) tarafından soruldu

Evlilik teklifinin güzel olması çoğu kızın hayalidir. İlerde birisi sorduğu zaman anlatılacak güzel anilardandır. O yüzden herkes bunun güzel olmasını ister.peki ya siz beyler bu kadar romantikmisiniz yoksa ben erkek adamım öyle şeylerle isim olmaz yüzüğü takar geçerim mi diyorsunuz. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

13 Cevaplar

+10 oy
Acemi (10.5k puan) tarafından cevaplandı

Denizin ortasında gemide geminin içi güllerle mumlarla dolu olsun yemek yerken diz çökerim güzel bir aşk şiiri okurum benimle evlenirmisin ? Derim tabikide onunda cevabı evet olurdu.

+10 oy
tarafından cevaplandı

Hayalimdeki evlilik teklifi onu bir cafe restoranta alıp gitmek güller ile tonatip masa ortasına mum yakarak ve pasta alarak o pasta benimle evlenirmisin yazısı yazdırmak sonrasında davan bölgesinden benimle evlenirmisin ayşenur gibi yazıların yere düşmesi kadar hayalini kurdugum bir evlilik teklifi var inşallah gercekleştireceğim.

+10 oy
Acemi (18.7k puan) tarafından cevaplandı

hayalimdeki evlilik teklifi biliyorsunuz dünyada sadece erkek kıza degil kızda erkege teklif ediyor bana göre    sade bir evlenme teklifi olsun yeter gösterişe lüzumu yok 

+9 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

Hayalimdeki  evlilik teklifi issiz  bucaksız  bir yerde bir nehrin ortasında bir kayikta  yemek yedikten  sonra evlenme teklifi etmek.

+10 oy
Bilge (82.9k puan) tarafından cevaplandı

Hayalimizdeki evlilik teklifi için önce hayalimizdeki adamı bulmamız gerekiyor sanırım. Yemek yerken dese bile olur :)

+9 oy
Acemi (368 puan) tarafından cevaplandı

Sanıyorum hayalimdeki evlilik teklifi su altında ya da uçakta seyahat ederken veya bunun gibi sıra dışı bir mekanda ve zamanda yapılması beni heyecanlandırır. tabi ki henüz prensimi bulmuş değilim. Ancak bulacak olursam, onun teklif etmesini de beklerim. Hatta o teklif etmese bile ben teklif edebilirim. Çünkü ben de kendi başıma ayakta kalabiliyorum. Hayatımı kazanabiliyorum. Her şey güç ve para üzerinde döndüğüne göre, aşk da bir bakıma bunlara bağımlı...

Acemi (47.8k puan) tarafından yorumlandı

Anam anan olsun mu ? :)) demiycem tabiki bence net bi cevabi yok bu sorunun çünkü insan icinden geldigi gbi icinden gelerek yapmali herseyi soyle ilsun boyle olsun diyip siparis verir gibi evlenme teklifimi olurmus :))

+6 oy
Acemi (16.3k puan) tarafından cevaplandı

Teklifi ben yapacağım için bilmiyorum şuan düşünmedim ama yapsam şöyle bir ormanda arkadaşlarla güzel bir sürpriz yapardım galiba ....

+7 oy
Acemi (13.3k puan) tarafından cevaplandı

Ne görkemli şatafatlı evlilik teklifleri görüyoruz. Sonu hep hüsran...

O yüzden sade içten samimi olsun yeter.

Önemli olan evlilik teklifi şekli değil, evliliğin kendisidir. Varsın  süslü bir teklif olmasın ama ömürlük olsun yeter.!

+6 oy
Acemi (24.2k puan) tarafından cevaplandı

Tamamen sürpriz olmalı ve güzel organize edilmeli ki beni gerçekten şaşırtmalı.. Benim için unutulmaz bir an olarak kalmalı 

+4 oy
Bilge (97.2k puan) tarafından cevaplandı

Bana birkaç gün soğuk davranmalı ve ben acaba benden soğudu mu diye düşünürken, telefonuna önemli bir mesaj gelmiş gibi yapıp yanımdan ayrılmalı bende onu takip ederken, bir iş yerine girmeli bende peşinden girmeliyim. Ama arkasına hiç bakmamalı. Ve iş yerinin terasına çıkmalı, bende peşinden tabi. Her yer güllerle ve pankartlarla çevrilmiş olmalı ve eğilip : Evlilik aşkı öldürürmüş, benimle ölür müsün demeli.

+1 oy
Uzman (186k puan) tarafından cevaplandı

Hayalimdeki evlilik teklifi şarap bardığında yüzük koyucam ve trklif edicem.

0 oy
tarafından cevaplandı
Daha doğru düzgün anlaşabileceğim bir sevgilim olmadı ama zeplinde evlilik teklif ederdim
0 oy
Bilge (53.1k puan) tarafından cevaplandı
ben sevmiyorum öyle evlilik teklifiydi falandı filandı o yüzden hiç hayal de kurmadım

İlgili sorular

+4 oy
6 cevap
7, Şubat, 2017 Erkekçe kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap
5, Mayıs, 2017 Aşk & Love kategorisinde Gülhanım Acemi (7.7k puan) tarafından soruldu
+4 oy
9 cevap
14, Mart, 2017 Aşk & Love kategorisinde Yunus Acemi (16.9k puan) tarafından soruldu

10.2k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.1k kullanıcı

su-kacagi.istanbul

...