+7 oy
Erkekçe kategorisinde Acemi (7.1k puan) tarafından soruldu

Anayasa değişikliği referandumunda oyunuz evrimi olacak hayırlı olacak hangisini seçersiniz sizce başkanlık sistemi gelsinmi gelmesinmi?

11 Cevaplar

+5 oy
Acemi (23.7k puan) tarafından cevaplandı

Elbetteki hayır !! Anayasa maddeleri değiştirilecek ama neye göre bunun içeriği ne olacak bunların çoğunu bilmiyoruz gözü kapalı oy vermek saçma olur . Türkiye cumhuriyeti kolay kurulmadı ki kafaya göre sistem değiştirilsin 

+5 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

Tabi ki hayır olacak milletimiz  cahil olabilir  ama bu referanduma  evet diyecek kadar aptal olduklarını düşünmüyorum. Umarım beklediğimiz  gibi olur yoksa kötü günler çok uzakta olamayacak

+5 oy
Acemi (10.5k puan) tarafından cevaplandı

Bence Atatürk'ün yerini kimse tutmaz tutamaz ama benMHP ye veririm en iyi Atatürk çü Alparslan Türkeş in kurduğu parti MHP.

+5 oy
tarafından cevaplandı

Ben evinden çıkamamayı tercih ediyorum yeter ya ona referandum buna referandum ülkede kriz var uğraştığımız olaylara bak kimseye inancım yok havai anayasanın değişmez maddeleri Nasıl teklif ediliyor böyle birşey anlamak zor

+5 oy
tarafından cevaplandı

Hayır diyorum anayasa maddeleri değişecek ve belirli bi düzen geleceğine cani gönülden inaniyorum herşey halkla herşey milletle başarılır..  Allah bizi o kötü günlere getirmeyi nasip eylemesin allah bizi 15 temmuz gecesine geri döndürmesin. amin

+5 oy
Acemi (4k puan) tarafından cevaplandı

Herkese inat evet diyorum kesinlikle dogru ve guzel bi degisiklik olcani zaten biliyorum :)sif burda hayir dedi diye herkes evet diyorum k.bakmayin :)

Uzman (310k puan) tarafından yorumlandı

arkadaşlar ülke hepimizin tabiyki ama fikirlerede saygılıyız. yoksa herşeye hayır diyen bir platform olarak görünmek istemeyiz) 

+5 oy
Acemi (291 puan) tarafından cevaplandı

Kesinlikle evet türkiyeyi yönetebilcek tek bir insan var onunda yolunda gittigimiz taktirde ileriyi görebiliriz...

+6 oy
Acemi (8.2k puan) tarafından cevaplandı

Okuduğunu ve yaşadıklarını anlayabilen düşünebilen insanlar gibi oyum HAYIR olucak.

+5 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı

benim oyum referendum hayır neden deseniz bence hiç kimse atatürkün uyguladaığı anayasayı değiştirmez ve buna cürete edemez.

+3 oy
Uzman (186k puan) tarafından cevaplandı

Anayasa değişikliği referandumunda oyunuz ailece evet olacaktır

+1 oy
Bilge (97.2k puan) tarafından cevaplandı

Oyumu sosyal medyada paylaşmayı güvenli bulmuyorum. Fişlenmek kimse istemez. 10 sene sonra devir değiştiğinde de fişlenmiş olmak istemem, şuan da. Yani düşüncemi perdenin arkasındaki oyda belli edicem.

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap
26, Şubat, 2017 Kişisel Gelişim kategorisinde Esmaaa0 Uzman (232k puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...