+6 oy
Aşk & Love kategorisinde tarafından soruldu

14 Cevaplar

+4 oy
Acemi (610 puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap
Cinselliğin insan hayatındaki önemi tartışılamaz. insan neslinin devamı için en önemli  aktivitedir cinsellik. Yani cinsel hayat olmadan insanın Bütün hayatının  tekdüze monoton geçeceğine inanıyorum bana göre cinsellik hayatı renklendiren en önemli aktivitelerden biridir. Özellikle de belli bir yaşa kadar yaşanması doya doya yaşanması gerektiğine inanıyorum. Biz kadınların menopoz  sorunu var kırk veya 45 yaşından sonra menopoza giren kadınların cinselliğe eğilimlerinin azaldığı bir gerçek. Bu nedenle erkeklere oranla daha az zamanımız var ama zamanı usul ve adabı ile iyi değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum. Mesela 20 yaşında evlenmek bir çözüm olabilir.
+2 oy
Acemi (27.8k puan) tarafından cevaplandı
Bence de önemli. İlişkiyi ayakta tutuyo tutkulu aşklar. Ama tabi evlendikten sonra . Öncesine karşıyım :)
+1 oy
tarafından cevaplandı
Cinsel iliski olmassa dunya hayati sona erer ayrica bedeni kuvvetlendirir
+2 oy
Acemi (814 puan) tarafından cevaplandı
Cinsellik bir bakıma bir büyük aşkın son evresidir diyebiliriz, cinsellik uyumu ilişki için çok önemli bir etkendir, uzun sağlıklı evliliklere baktığımızda cinselliğin ön safhada sağlıklı olduğunu görebiliriz. Cinsellik aşkın ve sevginin romantizmin en güzel evresi diyebiliriz :)
Acemi (165 puan) tarafından yorumlandı
Cinsellik dogal ve tabiat kanunudur her canli bunu zamani gelince yasar ve ayni zamanda biyolojik hayatin devami icin gereklidir
+1 oy
tarafından cevaplandı
Olmazsa olmaz..  Su gibi hava gibi muhtacız ama dikkat evlendikten sonra öncesinde hiç kimsenin vebalini almamak lazım. Şu Zaman'larda birde görüyorum ve şaşıyorum daha çocuk yaşta denilebilecek kişiler şöyle yaptım böyle yaptım diyorlar yahu ben senin yaşında sevgilimi dudaktan öptüm hamile kaldı diye üç gün yataktan çıkmadım anlıyor musun üç gün
+1 oy
tarafından cevaplandı

Bence ilk görüşte etkilenme ve hoşlanma olası çok muhtemel bir duygudur. Ama her şey bununla kalmıyor. Gerçek anlamda etkilenmek ve bunu bir ilişkiye döndürmek için zamanwerewr32a ve gerçek uyumu tanımaya iBence ilk görüşte etkilenme ve hoşlanma olası çok muhtemel bir duygudur. Ama her şey bununla kalmıyor. Gerçek anlamda etkilenmek ve bunu bir ilişkiye döndürmek için zamana ve gerçek uyumu tanımaya ihtiyaç vardır. Bazen bir insanı tanıdığınızı ve işte bu benim hayatımı geçireceğim insan deseniz de hiç hoşlanmayacağınız bir huyu ve davranışı içinizdeki hoşlanma duygusunu bitiri veriyor.htiyaç vardır. Bazen bir insanı tanıdığınızı ve işte bu benim hayatımı geçireceğim insan deseniz de hiç hoşlanmayacağınız bir huyu ve davranışı içinizdeki hoşlanma duygusunu bitiri veriyor.

+1 oy
tarafından cevaplandı

Cinselliğin insan hayatındaki önemi tartışılamaz. insan neslinin devamı için en önemli  aktivitedir cinsellik. Yani cinsel hayat olmadan insanın Bütün hayatının  tekdüze monoton geçeceğine inanıyorum bana göre cinsellik hayatı renklendiren en önemli aktivitelerden biridir. dsf

+1 oy
Acemi (10.5k puan) tarafından cevaplandı

Daha seks yapmadım, bir cinsellik yaşamadım. Yaşamadıgım için bir yeri yok şu an

+1 oy
Acemi (19.5k puan) tarafından cevaplandı

 Bizim Türkiye deki insanların çoğu can rolünde oynuyor ama gerçekten cinsellik en önemli konulardan biri  iki insanin birbirine en güzel duyguları besleyip yaklaştığı tek an heo sapıklık  bilmem zevk amaçlı girenler var 50 kişiyle yatarsinz öyle derler tabikide  :) evlilik hayatında geleni cinsellik çok önemli cinsellkden önemli bisey görmüyorum evlilik hayatında koçan başkasına gitmesin istiyorsan onunla iyi şekilde ilgilenmeyide bilmelisin hani :) 

+1 oy
Acemi (4k puan) tarafından cevaplandı

Cinsellik iyi adami zinde tutar kafasini acar rahatlatir insani tabi 1 2 dkkada olmz bunlar sevmen icin uzun sure sart :)

+1 oy
tarafından cevaplandı

Cinsellik hayatımızda tek bir öenmi var oda sağlık acısından iyi oldugu icin haftada en az 1 2 defa yapılmalı diye düşnüyorum cok fazla cinsel bağımlısı olmayın zararıda cok tehlikedir..bilginize.

0 oy
Acemi (3.1k puan) tarafından cevaplandı

Çok ama çok önemi var mutlu olmak hakkım diye düşünüyorum zihin yorgunluğunu atar rahatlatır

0 oy
Uzman (186k puan) tarafından cevaplandı

Cinselliğin hayatımız için önemi büyüktür cinsellik olmazsa insan ırkı son bulur

0 oy
tarafından cevaplandı
Cinsellik olmasa hayatımızın ne anlamı var ki hayvankarın bile cinsel istekleri vardır

İlgili sorular

+5 oy
8 cevap
+4 oy
10 cevap
30, Ocak, 2017 Kızlara Özel kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
5 cevap
6, Mart, 2017 Kızlara Özel kategorisinde maviiiiisssss Uzman (175k puan) tarafından soruldu

10.2k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.1k kullanıcı

su-kacagi.istanbul

...