Hayatının En İyi Pazar Günü Nasıldı?

+16 oy
1 Ocak 2017 Erkekçe kategorisinde Yönetici Uzman (308,862 puan) sordu

      Hayatının En İyi Pazar Günü (2018)

  Günümüzde artık insanların büyük bir kısmı bir günlerinin diğeri ile aynı geçmesinden ötürü var olan rahatsızlıklarını birbirleri ile paylaşıyorlar. Ancak bunları paylaşırken ne yazık ki çözüm önerilerini aramaktan çok uzaktalar. 

  Halbuki böylesi durumlar ile karşı karşıya kalan kişilerin öncelikli olarak yapmaları gereken şey sorunu doğru şekilde çözmek. Özellikle de çalışan kesimdeki kişilerin büyük bir kısmı Pazar günlerini dinlenmek için ayırırlar ancak yaptıkları aktiviteler onların çok daha fazla yorulmasına sebep olur. Böyle olunca da bir sonraki Pazar günü hiçbir şey yapmamayı tercih ederler. Halbuki birkaç basit taktik ile artık Pazar günlerini eğlenerek ve dinlenerek rahatlıkla geçirebilecekler.

  Bu aşamada önemli olan şey ise ne istediğiniz. Dinlenmek istiyorsanız ancak bunu evde kapalı kalarak yapmak istemiyorsanız çözüm basit. Deniz kenarı ya da ormanlık alanlarda vakit geçirmek sizi sandığınızdan çok daha iyi bir şekilde rahatlatmış olacaktır. Ailecek ya da sevdikleriniz ile birlikte vakit geçirmek adına da yine pek çok farklı piknik alanı, sahil sizleri beklemekte. Üstelik bu tarz organizasyonlar için çok yüksek bütçeler ayrılmak zorunda da değil.

  Kısa bir süre içerisinde yapılacak olan planlama ile birlikte Pazar gününü eğlenerek ve dinlenerek geçirme imkanına da erişmiş olabilirsiz. Ancak bunun aksine tam anlamıyla sakin bir gün geçirmek istiyorsanız en sevdiğiniz filmleri ya da dizileri evinizin sıcacık ortamında izleyerek tüm gününüzü kendinize ayırabilirsiniz. 

  Böylesi detaylar bazı kişiler için çok işe yaramıyormuş gibi görülse de gün sonunda yatıp ertesinde yeni güne uyandığınız zaman tüm bir günü dinlenerek geçirmenin keyfini ve siz getirmiş olacağı pozitif enerjiyi çalışırken görecek ve kendinizi bir sonraki Pazar günü ne yapacağınızı planlarken bulacaksınız.

27 Cevap

+7 oy
6 Şubat 2017 Esmaaa0 Uzman (231,959 puan) cevapladı
 
En İyi Cevap

hayatımın en güzel pazarı gecen hafta oldu akrabalarım gelmıstı mıs gıbı akraba sofrasıyla hep bırlıkte kahvaltı yaptık aıle ortamını cok severım

+12 oy
25 Ocak 2017 ismigül Acemi (874 puan) cevapladı
Ben güzelim pazar gününü ailesiyle değilde saçma sapan kafe köşelerinde, internet kafelerde, çarşıda ve pazarda geçirenlere hayret ediyorum. İnsanlar tüm hafta zaten ailesinden ayrı adeta ayrı yaşıyor sadece akşamları görüşebiliyor, Hele ki yoğun iş temposunda çalışan breyler ancak pazar günleri bir araya gelebiliyor, bu güzel tatil gününü insan ailesiyle geçirmeli, sohbet etmeli haftanın stresini, iş yükünü üstünden atmalıdır diğe düşünüyorum, çünkü biz ailece aynen bunu yapıyoruz ve kendi yuvamı kurduğumda da bunu yapmaya devam edeceğim...
+10 oy
29 Ocak 2017 Elif Acemi (27,717 puan) cevapladı
Pazar günlerim hep sıkıcı geçmiştir. Hiç hatırlamıyorum iyi güzel animi
+10 oy
29 Ocak 2017 misafir cevapladı
Valla bütün günler benim için birbirinin aynısıdır ben değişmelerini istemediğim zaman. Zamanımızın güzel insanları hayat güzel hayatınızda güzel insanlar varsa. Ailenizle sevdiklerinizle tv izleseniz bile güzeldir.
+9 oy
29 Ocak 2017 misafir cevapladı
Benim her pazarım yatarak geçtiğinden her pazarım iyi ve aynı geçiyor.
+10 oy
29 Ocak 2017 kardelen Acemi (830 puan) cevapladı
Bana göre Pazar günü yaşanacak en güzel şey cep telefonu ve bilgisayardan uzak olmaktır. Tüm hafta boyunca birlikte olduğunuz, çalıştığınız ve görmek zorunda olduğunuz tüm yüzlerden bir günlüğüne uzaklaşıp sadece aile ortamında geçecek bir aktivite ile geçirmek en güzeli. Güzel bir kahvaltı sonrası birlikte yapılabilecek o kadar çok şey var ki.
+9 oy
29 Ocak 2017 Mdd Bilge (55,078 puan) cevapladı
Hayatımın en güzel pazar gününde sabah erken saatte  uyandıktan sonra deniz kenarinda  spor yapmak tarif edilemez  sonra duş kahvaltı ve geri uyumak:d
+8 oy
30 Ocak 2017 misafir cevapladı

ertrteBen güzelim pazar gününü ailesiyle değilde saçma sapan kafe köşelerinde, internet kafelerde, çarşıda ve pazarda geçirenlere hayret ediyorum. İnsanlar tüm hafta zaten ailesinden ayrı adeta ayrı yaşıyor sadece akşamları görüşebiliyor, Hele ki yoğun iş temposunda çalışan breyler ancak pazar günleri bir araya gelebiliyor, bu güzel tatil gününü insan ailesiyle geçirmeli, sohbet etmeli haftanın stresini, iş yükünü üstünden atmalıdır diğe düşünüyorum

+10 oy
30 Ocak 2017 Sertaç Acemi (6,473 puan) cevapladı

Hayatımın en iyi pazar günü değilde en kötü pazar günü dün dü sevgilimle kötüydük ve ben onunla kötü olmayı istemiyorum çok canım acıyo

+7 oy
31 Ocak 2017 Nute19 Acemi (19,393 puan) cevapladı

Hayatındaki tüm pazarlar evde geçti diyeblrm okadar yani çok skcydi yine bunalmslik var tabi hayatt bana neler gösterecek bilmiyorum ama inşallah duzelicek yani herşey :) halinden felan memnunum tek eksikliğin :) var oda evde hala bekliyor olmak   yanlzlk gerçekten com kotu :) 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
23 Nisan 2017 Eğlence kategorisinde Nrfour Acemi (4,193 puan) sordu
+1 oy
1 cevap
30 Nisan 2017 Eğlence kategorisinde BEYAZ Uzman (165,216 puan) sordu
+2 oy
4 cevap
+4 oy
10 cevap
+4 oy
7 cevap
31 Ocak 2017 Eğlence kategorisinde Mustafa Ekinci Acemi (18,554 puan) sordu

SosyalKızlar, Dilediğiniz konularda sorularınızı paylaşıp cevap bulabileceğiniz ve bilgi ve tecrübelerinizi paylaşarak İnsanlara faydalı olabileceğiniz bir  Soru-Cevap Platformudur.

10,165 soru

46,347 cevap

3,058 yorum

2,478 üye

 1. Yönetici

  308862 Points

 2. Esmaaa0

  231959 Points

 3. Zombi

  186199 Points

 4. maviiiiisssss

  175135 Points

 5. BEYAZ

  165216 Points

...