+4 oy
Eğlence kategorisinde tarafından soruldu

108 üye var ama bakıyorum da cevaplandırmalara katılan pek az kişi var sizce bıraktılar mı yoksa para kazanmak zorlaştımı bizlere tanınan bu ayrıcalıkdan yararlanmak istemiyolar mı ? yalancı site olarak mı biliyolar da burada aktif olmuyorlar. Sizin yorumlarınız ne olur  ?

4 Cevaplar

+1 oy
Acemi (19.5k puan) tarafından cevaplandı

 İhtiyacı olan parayı aldıktan sonra bırakıyorum olablr ler erkan. :) yani sklmsda olablr ler gerçekten boyle bin durum söz konusu önce istediği miktarı alır sonra tek tük görenlerdir ben yonetcyle özel konscaz ona bi teklfm var bakalm nolucak :) 

tarafından yorumlandı
Hadi bakalım hayırlısı Sayın Nurkeskin Tabiki Sitenin Fenemen üyeleri olmak Yöneticinin gözüne girmek kadar iyi birşeydir. Yapacağınız teklifin kabul olması dilerimle.İyi günler dilerim
Uzman (310k puan) tarafından yorumlandı
nurkeskin gençlerin aklını çelme :) arkadaşlar sistemi soru cevap yorum puan üstüne kurdum. ayrıntılı anlatmayacağım şuan ama kısaca örnek vereyim.
Örneğin 10.000 puan yaptınız ve yine misal veriyorum 1000 soru sordunuz 3000 cevap 1000 yorum yaptınız. ve sonra sıkılıp çıktınız. Bundan sonra olanlar soru ve cevaplarınızı özenle ayrıntılı açıklayıcı yazarsanız. sizin sorularınız googlede görünecektir. Googlede "neden bütün kızların saçları sarı" araması yaparsanız sizde göreceksiniz sosyalkizlar 5 günlük site olmasına rağmen ilk sayfada bu arama çıkıyor.
Bunun önemi insanlar sürekli googleden sizin sorularınızı ve sorulara verdiğiniz cevapları okumak için geleckler. ve bunlar size sürekli puan kazandıracak.

bu sebepten hesabınızı silmeyiniz. Sıkıldıysanız bırakın puanınız kendi biriksin orda kimsenin puanı silinmeyecektir. Esen kalın
Acemi (19.5k puan) tarafından yorumlandı
Burda akil çelme gibi bi durum yok :) orda arkadaş söylemiş neden aktif deyil diye durumu anlattım herkez ihtiyacını alıp cekilyodur devamlı sitenin aktif olması için ödüllerinde artması daha yaygnlastirir tabi senin zararinami karın ami bilemem sayın yönetici beyy :))
+1 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

Çoğu yaşıyor ama bedenen  yaşıyorlar  :d ruhları ölmüş  herhalde hiç kimseden ses yok ayrıca hızla büyümekte  olan bir platform  tebrik ederim 

+1 oy
Acemi (23.6k puan) tarafından cevaplandı

Erhan Bey ben oynuyorum oldukça da aktif olmaya çalışıyorum. Bu işler kolay değil. Zaman ayırmak, düşünmek, yazmak hepsş emek ve sabır istiyor. Umarım emeğimizin karşılığını alırız. Alamazsakta sağlık olsun. Güzel sohbetler edip iyi vakit geçirdim der geçerim. Kul hakkı kimsede kalmaz endişelenmeyin diyorum esen kalın. 

Uzman (310k puan) tarafından yorumlandı

))) Relax  sorun yok arkadaşlar.

 Bu arada cevap veremiyorum Erhancım çünkü 3 gün önceydi 108 artık 228 olduk. hızla büyüyen kocaman bir aile olma yolunda ilerliyoruz çok şükür.

Arkadaşlar emeğinize sağlık. evet bir şeyler yapıyoruz ama en önemlisi eğlenmeniz güzel vakit geçirebiliyor sanız ne mutlu bize...

+1 oy
Acemi (2.6k puan) tarafından cevaplandı

Valla bilmiyorum, ama buradaki çoğu kişi öğrenci gibi yani benim gibi gariban, napsin internet paketi elverdigince yaziyorlardir

Uzman (310k puan) tarafından yorumlandı

Telaşlan mayınız kimsenin kazandığı puan silinmeyecek. şuan ki ödemeler sayfasında yazdığı şekilde kazandığı puanının karşılığı neyse o verilecek ödül sisteminde değişiklik yapılsa bile siz hangi limite geldiyseniz onun üzerinden paranızı alırsınız. Diğer arkadaşların aldığı gibi. 

Ama burası para kazanma platformu değil soru cevap platformudur.

Amacımız açıkça bellidir. Çok kısa olarak söylemem gerekirse

Sosyal Kızlar Soru-Cevap Platformunun Amacı:

 İnsanlar sorularını sorsun ve hızlıca cevap ve yorumlar alsınlar ve biz bu soru cevap ile yorumları internette yayınlayalım ki bundan böyle bu soruyu arayan herkes daha önce sizin yayınladığınız soruyu okusun ve altında yazan cevaplardan o da faydalansın. Sürekli aynı sorular sorulmasın ve insanlar her türlü sorularının cevabına çok hızlıca ulaşsınlar.


İlgili sorular

+8 oy
13 cevap
30, Ocak, 2017 Eğlence kategorisinde Sertaç Acemi (6.6k puan) tarafından soruldu
+2 oy
2 cevap
5, Şubat, 2017 Erkekçe kategorisinde Crazy481 Acemi (2.6k puan) tarafından soruldu
+2 oy
1 cevap
5, Şubat, 2017 Kariyer & Eğitim kategorisinde Crazy481 Acemi (2.6k puan) tarafından soruldu

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...