+3 oy
Kızlara Özel kategorisinde tarafından soruldu
Bir erkeği severken sizi mutlu etmek isteyen bir ergeğe karşılıgında ne yaparsınız. sizde deliler gibi severek karşılık verirmisiniz ? parası var diye daha mı cok seversiniz ? ilgi gösterirmisiniz ? hediye bişey alırmısınız ? cinsel teklifini kabul edermisiniz ? sizi ergeğiniz seviyosa erkeğe karşılık olarak ne gibi bir karşılık verirsiniz. ?

10 Cevaplar

+3 oy
Acemi (23.7k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Seven insana her zaman değer verip emeklerini korumak lazım . Eğer sevmiyorsan sende o insanı uzaklaş kimsenin sevgisini kullanmamak lazım 

+3 oy
Acemi (19.5k puan) tarafından cevaplandı

Beni seviyor sa yeterince alttan almaya calsirim bende onu severim sevgisini anlamak çokta zor deyil ama iyi davranirim yani kısımlarıyla severim oda beni ksurlarimla seviyor sa o şekilde devam eder :) 

+2 oy
Acemi (18.7k puan) tarafından cevaplandı

kızlar sizi bir erkek gercekten yurekten seviyorsa sizin için hayatını verirse sizde onun için verin 

o seven erkek o zaman gercekten seviyordur sizi kırmaz kıyamaz

+2 oy
Acemi (1k puan) tarafından cevaplandı

İşte ben de bunu anlamıyorum. sizi deliler gibi seven birini siz sevmek zorunda değilsinizdir. Sizin sevdiğiniz insan da sizi sevmek zorunda değil. Bu bir şans meselesi. Aşk her iki tarafı da kanatları altına aldığında, yani sevgi karşılıklı olduğunda o kıvılcımı beslemek ve sonsuza kadar yanacak bir meşale haline getirmek iki tarafa düşüyor. Bir çok insan bu aşkı buluyor ama değerlendiremiyor. Kolay ve çabuk şekilde sönüveriyor aşk. Tek taraflı sevgiye sevgi denmez. Olsa olsa kara sevda denir ki yaman bir meşgaledir kara sevda... Allah vermesin...

+2 oy
Bilge (82.9k puan) tarafından cevaplandı

Böyle döndüğünü düşünen kadınlar yanılıyor bence. Erkeklerin lehine dönüyor gibi görünen şey, gerçekte "gücün" ahlakı, "gücün" düzenidir. Bu düzenin içinde, erkekler de mağdur. Güç karşısında erkek de zayıftır. Bu çaresizlik kendi aralarındaki rekabet nedeniyle bir çaresizlik değildir sadece, güçlü olma ihtiyacı içine hapsolmuşlukla ilgili bir çaresizliktir. Kadın erkek arasında güçlü olanın erkek olması ve bu nedenle dünyanın onun isteklerine göre döndüğünü düşünmek, erkeğin güçlü olmaya mahkum bir varlık olarak içine düştüğü durumu görememek demektir. 

+1 oy
Uzman (186k puan) tarafından cevaplandı

Beni bir kız seviyorsa başımım üstünde yeri var canımı yesin.

+1 oy
Uzman (175k puan) tarafından cevaplandı

Eğer karşımdaki  insanı seviyorsam bende  ona karşı duygularımı belli etmeye çalışırdim. Fakat sevmiyorsam yakın biriyse uzaklaşmaya çalışırım umut vermek gibi olmasın boşuna üzülmeyin diye oda zamanla vazgeçerdi.

0 oy
Bilge (97.2k puan) tarafından cevaplandı

Önce sevgisinden emin olmaya çalışır, sonra da onu tanımaya çalışırım. Bir şeyler hissedemeyeceğimi anlarsam, ondan uzaklaşırım.

0 oy
Acemi (32.2k puan) tarafından cevaplandı
Yani elimden geldigince iyi davranmaya çalışırım ama çok bogarsa ve sikarsa kötü davranırım illaki
0 oy
tarafından cevaplandı
Kızlar bir erkeği gerçekten dopdolu sevemezler çünkü tabiatları gereği hep farklılaşırlar

İlgili sorular

+22 oy
52 cevap
28, Ocak, 2017 Kızlara Özel kategorisinde sibell Acemi (636 puan) tarafından soruldu
+2 oy
7 cevap
23, Mart, 2017 Arkadaşlık kategorisinde MavisV Acemi (2.5k puan) tarafından soruldu
+3 oy
6 cevap
17, Mart, 2017 Kızlara Özel kategorisinde Selim Kahraman Acemi (8.4k puan) tarafından soruldu

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...