+14 oy
Kızlara Özel kategorisinde Acemi (636 puan) tarafından soruldu

 Kadınların büyük bir kısmının en fazla üzerinde durduğu konuların başında şıklıkları geliyor. Birbirinden farklı yerlere gidilirken kadınlar ne giyeceklerini bilemez, bundan dolayı da sürekli olarak bir şeyler almak isterler. Halbuki bu aşamada devreye zamansız parçalar giriyor.

Bu kıyafetler en umulmadık zamanda kadınların kurtarıcısı oluyor. Bunların başında siyah mini elbise gelmekte. Tabi mini elbise kullanmayanlar yine siyah istedikleri boyda bir elbiseyi dolaplarında mutlaka tutmalılar. İkinci parça ise beyaz bir gömlek. Bu gömlek ister spor ister şık fark etmez tüm kombinlerde rahatlıkla kullanılabilir. Üçüncü ve dördüncü parçalar ise siyah ve kot pantolon. İki pantolon türünün de kaliteli materyalden üretilmiş olması, uzun süre kullanım sağlayacaktır.

Beşinci parça bir kıyafet değil ama tamamlayıcı unsur olan ayakkabı. En fazla kullanılan tarzdaki ayakkabı modellerinden bir tanesinin siyah rengi dolapta kendine yer bulmalı. Siyah olmasının sebebi ise her renk ile kombin edilebilmesidir. Gardıropta olacak altıncı parça ise düz bir etek. Bu eteğin rengi ise mümkün olduğu kadar ana renklerden biri olmalı. Diğer bir kurtarıcı parça tişört. Ancak bu tişört desenli olmaktan ziyade düz renkli olmalıdır. Yine kıyafet olmayan detay ise bot. Kadınları soğuktan korumaya yardımcı olan bu botun mutlaka kaliteli bir markaya ait olması gerekmektedir.

Dokuzuncu parça ise kaban. Kıyafetler arasında kendine yer bulan kaban yalnızca soğuk kış günlerinde kadınları korumayacak, aynı zamanda onların şık görünmesine de yardımcı olacak. Son parça da yine tamamlayıcılar dan biri olan çanta. Orta büyüklükte siyah bir çanta, gidilecek olan her yer için kullanılabilecektir. Bu on parçanın kaliteli markalara ait, uzun süreler boyunca kullanılacak olmalıdır. Böylece son dakikada bir yerlere gidileceği zaman neler giyilebileceği konusunda sorun yaşanmamış olacak. 

18 Cevaplar

+13 oy
Acemi (1.2k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

sibell şekerim Allah artırsın ne diyelim. Allah olmayanlara da versin.  Öyle 5 farklı elbise 2 çift ayakkabı, günün anlam önemi falan değil de bana göre sen kendi zevkine göre takılıyosun yani konun gardrobunda mutlaka olması gerekenler değil de benim mutlaka ihtiyaç duyduğum gardrop kıyafetleri modundasın tatlım. Elbiselerim diyosun rengarek ne kadar güzel J Sen yine de yazıdaki detayı iyi oku derim ben şekerim 

+14 oy
Acemi (778 puan) tarafından cevaplandı
Bu on parça gardırobumda olsun bir sene boyunca  birkaç ekleme yaparak.. mesela 3 gömlek birkaç tşirt bir iki kazak  ekleyerek  her gün farklı bir tarzda giyinirim ve etrafımdakiler maşallah ne çok zevklisin, ne çok alışveriş yapıyorsun derler  Önemli olan bu parçalarla yapılacak kombimlerdir. Bunu başarabilene tabii..  Giyinmek sanat işidir...  Mesela ben gibi :)
+13 oy
Acemi (604 puan) tarafından cevaplandı
şekerim mutlaka benim dolabımda en az 2 çift ayakkabı, en az 5 farklı elbise olmalı. Hem de renk renk olmalı. Günün anlam ve önemine göre giyinmek çok önemli. Biz kızlar zaten çekici ve güzeliz bir de daha güzel giyinerek şirinliğimizi daha da arttırabiliriz diye düşünüyorum. Mutlaka Jeans pantolon, siyah tişört yaz aylarının vazgeçilmezleri benim için. Minyon tipli olduğum için bunlar bana çok yakışıyor.
+12 oy
Acemi (1.1k puan) tarafından cevaplandı
Tam benlik yazmışsın aynen ben de böyleyim. Çok hareketli bir işim var sürekli koşturmaca içindeyim. Ama öyle pratik bir gardroba sahibim ki hiç sıkıntı yaşamadım daha bu güne kadar. Giyinmeyi hele de güzel giyinmeyi çok severim. Fırsat buldukça da alışveriş yaparım. Gardroba bir çeki düzen veririrm. Ama şu yazdığınız 10 kıyafet var ya, onlar olmadan asla.
+12 oy
Acemi (27.8k puan) tarafından cevaplandı
Gömlek ,tişört , jean,blazer ceket. Bunlar bende olmazsa olmaz
+12 oy
Acemi (814 puan) tarafından cevaplandı
Kendimi bildim bileli asla tarzımdan ve ödün vermedim. Spor ve şık bir insanım. Olmazsa olmaz kıyafetlerim ve ayakkabılarım ayrıca aksesuarlarım var. Elbise giymeyi sevmem ve jean ile gömleği severim. Ama gerçek anlamda bahsedilen 10 kıyafete katılıyorum. Onlar iyi kurtarıcılar. İyi tesbit.
+10 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı
Tabi ki gömlek başta her an her yere uygun tek kıyafet ve tabi ki Jean pantolon  tshirt  de olması gerekenlerden  güzel soru
+8 oy
tarafından cevaplandı

Bu on parça gardırobumda olsun bir sene boyunca  birkaç ekleme yaparak.. mesela 3 gömlek birkaç tşirt bir iki kazak  ekleyerek  her gün farklı bir tarzda giyinirim ve etrafımdakiler maşallah ne çok zevklisin, ne çok alışveriş yapıyorsun derler  Önemli olan bu parçalarla yapılacak kombimlerdir.12

+11 oy
Acemi (4.4k puan) tarafından cevaplandı

Bu on parça gardırobumda olsun bir sene boyunca  birkaç ekleme yaparak.. mesela 3 gömlek birkaç tşirt bir iki kazak  ekleyerek  her gün farklı bir tarzda giyinirim:)

+9 oy
Acemi (18.7k puan) tarafından cevaplandı

benim gardrobumda 

her elbisenin 

kıyafetten bulunmasını isterim

........... yani zenginlik çeşitlik 

+8 oy
tarafından cevaplandı

bence gardıropta elbiseler bulunması lazım iç camasırı makyaj takımları gömlek atlet tşört pantolan babet çeket şal fuar gibi birçok şeyi dolapda barındırabiliriz. 

+8 oy
Acemi (3k puan) tarafından cevaplandı

dolabında sadece takım elbise olsada olur.dolabında sadece takım elbise olsada olur.dolabında sadece takım elbise olsada olur.

+8 oy
Acemi (13.3k puan) tarafından cevaplandı

Siyah kıyafet sanırım her kadınïn dolabında bulanan bi parça. Klasik renklerden siyah ve betaz bunlardan birer parça olmazsa olmazım.

Mont biraz daha sıcak günlerde hırka. Kot,keyen pantlon ve gömlek,balıkçı kazak.

+6 oy
Acemi (39.5k puan) tarafından cevaplandı

benim dolabım da  günlük için bir ayakkabı,iki kot pantolon,siyah jeanlerim renkli kazaklarım olmazsa olmazlarımdır


+4 oy
Uzman (186k puan) tarafından cevaplandı

Gardırobumda mutlaka tişört olmalıdır  ayakkabı ceket tabiii.......

+2 oy
Bilge (97.2k puan) tarafından cevaplandı

Bir bayanın dolabında mutlaka kırmızı bir elbise olmalı. Bir tane bile olsa kareli gömlek olmalı.

0 oy
Bilge (53.1k puan) tarafından cevaplandı
tayt kazak tişört çeket falan giydiklerim vzgeçilmezlerimdendir.........................
0 oy
Acemi (26.3k puan) tarafından cevaplandı
Tkaim  Mont T_Shirt vb 10cok bana gore daha az olmali bence. . . . MB.
 . . .
 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

İlgili sorular

+6 oy
6 cevap
8, Şubat, 2017 Kızlara Özel kategorisinde halil1142 Bilge (55.3k puan) tarafından soruldu
+16 oy
24 cevap
25, Ocak, 2017 Kızlara Özel kategorisinde Esra_aybübe Acemi (1.1k puan) tarafından soruldu

10.2k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.1k kullanıcı

su-kacagi.istanbul

...