+3 oy
Eğlence kategorisinde Acemi (1.5k puan) tarafından soruldu

Düşünsenize hayatımızda hiç ayna diye birşey yok ve hiç kimse kendini görmedi çok garip olmazmıydı .acaba ben nasılım diye düşünüp dururduk .kim bulmuşsa güzel bulmuş 

8 Cevaplar

+2 oy
Acemi (6.6k puan) tarafından cevaplandı

Bencede çok garip olurdu sana katılıyorum ama ben merak etmezdim yani öyle gerekirdi o zaman da ama zaten kendimizi görüyoruz çünkü iyiki bulunmuş ayna 

+2 oy
tarafından cevaplandı

Ayna kumla ateş karışımı bir maddedir. Ayna olmamsı imkansız hayatta. Suya baktığında kendini görüyorsun dimi? Öyleyse aynanın olmaması için güneşin güneşvışınlarını yok olması lazım.

+2 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

Öyle bir şey düşünemiyorum  yani hadi düşündük diyelim benim için sıkıntı olmazdı da karşımdaki insanlar için sıkıntı  olurdu bu yüzü toparlamak kolay olmuyor:d

+2 oy
Acemi (18.7k puan) tarafından cevaplandı

KENDİMİZİ GÖREMEZDİK KIZLAR MAKYAJ YAPACAK YER ARARDI 

SÜSLENEMEZDİK AYNA IŞIĞI YANSIRIR O ZAMAN IŞIGI YANSITAMAZDIK 

+2 oy
tarafından cevaplandı

yatakdan yeni kalkmiş gibi :D işimizz olsaydoı kalkardık işimize bu en cok kızlara zarar olurdu kızlar saclarını düzgün yapamazlardı kuafföre herkes dolardı kuaförde kızlar sıra ararlardı tabi elleriyle birazcıkda olsa saclarını düzenleyebilirlerdi.

+2 oy
Acemi (19.5k puan) tarafından cevaplandı

Cldrma sebebi olablr di ama en azından egolu insanlar   olmazdı hayatmzda :D yani ama ne yazıkki var iste egolu insanlarda var her bakımın başında ayna yani :) 

+1 oy
Acemi (15.8k puan) tarafından cevaplandı

bencede cok garıp olurdu   nasıl bırı oldugunuzu göremıyorsunuz falan ama aynadada tam net olarak göremezsınız sızı tam net olarak yansıtamaz ayna  her  hattınızı  yuz hattınızı göremezsınız dıe bılıyorum. ama tabı ayna olmasaydı kötu olurdu ! 

0 oy
Bilge (97.2k puan) tarafından cevaplandı
Heralde bilim insanları uzaylılar var mı diye araştıracağına kendimizi nasıl görebiriz diye bilimsel bir araştırma yapardı.

İlgili sorular

+5 oy
8 cevap
1, Şubat, 2017 Eğlence kategorisinde Mustafa Ekinci Acemi (18.7k puan) tarafından soruldu
+6 oy
15 cevap
30, Ocak, 2017 Eğlence kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap
10, Şubat, 2017 Arkadaşlık kategorisinde Esmaaa0 Uzman (232k puan) tarafından soruldu

10.2k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.1k kullanıcı

su-kacagi.istanbul

...