+2 oy
Eğlence kategorisinde Acemi (19.5k puan) tarafından soruldu

Site tarafından cokmu zorlanmaya başladık arkadaşlar önce  puan artması şimdide saat sınırlaması gelmiş henüz bi kaç soru için bi saat beklemek gerekiyormus ne dusunyosunuz şuan kullanıcının az olmasına rağmen boyle bisey  üzerinde ne yorum yapabilirsiniz

8 Cevaplar

+3 oy
Acemi (23.6k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Bence oldukça adil bit uygulama. Saatte altı soru sitede on saat kalsan altmış soru hiç de az değil. 15 cevap on saatte 150 cevap gayet iyi bence. Üstelik bu şekilde gerçekten hak eden kişiler kalır boş zihinler elenmiş olur. Gerçekten kalitesi olan dolu dolu bir platform oluşur hem bilgilenir hem eğlenir hemde kazanırız. Oldukça klas olur. 

+4 oy
tarafından cevaplandı

Gencp herkes siteye üye olmaya başladı. Bakteri gibi çoğlalıyoz valla. O kadar soru o kadar cevap. Normal bunlar bence ileride daha güzel olcak

+3 oy
tarafından cevaplandı

Yönetmen haklı bence ama o kadar kişiyede para ödenmez ki Mecburen zorlaştırması gerek bu daha başlangıc ilerde daha çok zorlanacak bu site gibime geliyor İnsanlar kolay yönden Ocak ayında paraların sahibi oldular biz ise daha dün başladık Önümüze cıkan zorlukları başarılı bir şekilde atlatacağız inşallah bu 1 saat bekleme işi bence gayet güzel bişey cünkü Puan hemen kasılabiliyor cünkü Puan kısıtlaması olsaydı eğer bu seferde insanlar puanla ilgili zorluklar cekeceklerdi Mantıklı geliyor bana nur hanım

Acemi (19.5k puan) tarafından yorumlandı

 Hayır deyil puan kalmıyor  nede para kolay kazanlyo erhan simdi savnmuyalim lütfen savnlcak bisey yok 108 109 kişiden de 30 bizimle gelip sorulara cevap vermiyor ve bir blok her gün tklanmasyla zamanla ayda 10 bin TL kazanıyor bu sitenin az kazandibi nerden biliyosun bizde hakszlilik oluyo ?  Demekki

Uzman (310k puan) tarafından yorumlandı

nur milleti galeyana getirme ) site 27 ocak 2018 de açıldı.Buna rağmen  siteyi şuan günde 100 kişi ziyaret ediyor. Yani gelir filan yok ama güzel ilerliyoruz. kolay gelsin

Acemi (19.5k puan) tarafından yorumlandı

Galeyan ne yönetici ? Azıcık benim filmde konsrsan hani :D kusura bakma ama sende benim görüşüme saygı duy yönetici olarak  :-D  ben kimseyi galeyana getrmem onnedemkse bilmiyorum da  ozaman sen sitenin blok gibi acmalydin :D.  Bunlar İDA düşün tabi anlıyorum kolay bay deyil okadar insanin parasını da ödemek peki ozaman sen ödemeleri nasıl yapiyosun gecen 650 TL ödeme yaplmis ya yönetici bey peki nolucak simdi siteyi arkadaşlarımıza felan duyursak yararimiza olacak mi veya senin için iyi olucak mi 

Uzman (310k puan) tarafından yorumlandı

Kendimi acındırmak için söylemedim ya :) başka sitelerimde var. Tabi ki arkadaşlarınıza yayabilirsiniz. Fakat zamanla site yükselecektir. hiç bir sitem 3 günde bu kadar rağbet almamıştı. Normalde yeni açılan sitelere ilk bir iki ay sonunda ancak 50-10 ziyaretçi gelir. Siz eğlenmenize bakın hallederiz ;)

Acemi (19.5k puan) tarafından yorumlandı

Bende acindrmak demedim Estağfurullah siz  işinizi bilrsinz ben sadece görüşmu belrtrim hakli yanlarında haksiz yanlarında var tabi kendime gore konsyo rum iste hic site acmadim için bilmiyorum. Çok da sağdan soldan duyduklarım iste bgilendrdinz için saolun :)))

+2 oy
Uzman (310k puan) tarafından cevaplandı

Arkadaşlar bu kural geçici süre için getirilmiştir. Sebebi ise;

1- Sitemiz çok yeni olduğundan editörümüz yoktur. Bende siteyi geliştirmeye devam ettiğimden dolayı her soruya yetişip kontrol edemiyorum.

2- Bazı arkadaşlar sadece puan kazanmak için aşırı kasıyor ve çok saçma sorular ve cevaplar dönüyor ortalıkta. Bu durum sitemize zarar getirdiği gibi bazı bayan arkadaşlarımız çok şikayetçi oldu bu durumdan.

3- Bize 2 saat uykuyu çok gören sabırsız üyelerimiz kısa bir süre kendilere cevap yazılmayınca hemen atarlanıp saçma sapan sorular sormaktadır.

* Her kategoriye editörlerimizi seçtikten sonra Sınırlamaları kaldıracağız.

* Şimdi saatte 6 soru, 15 Cevap ve 25 yorum olarak izinleri düzenliyorum.

* LÜTFEN Kaliteli Sorular Soralım!

* LÜTFEN Sorulara doğru cevaplar verelim. 

2 satırlık cümleleri cevap olarak yazmayınız onları yoruma yazınız. 

$ İYİ EĞLENCELER

+2 oy
Acemi (18.7k puan) tarafından cevaplandı

şöyle birşey var bu site daha yeni yeni gelişiyor bence bir kısıtlama engel koymuyor önumuze aksine 

bu siyede üyeler gün gectikçe artıyor

+2 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

Site büyümekte üyeler günden güne çoğalıyor  sonuçta bazı sınırlamalar olmalı mutlaka siteyı kontrol edebilmek  kolay iş değil. 

0 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı

üye sayısı artıkca zorlamaya başlıyorlar bence öye sayısı artıkca masraf coğalıyor malum onlarında başka caresi kalmıyor.

Uzman (310k puan) tarafından yorumlandı

asıl sorun site o değil sitenin bu kadar hızlı  gelişeceğini tahmin edemedim benim ki tam türk işi oldu )) sitenin henüz 5. günü ). sorun içerikleri kontrol edecek editör yok malesef ben hepsine yetişemiyorum Ayrıca siteyi geliştirmeye devam ediyoruz bir yandan da. bu yüzden kaliteli araştırıp düşünülerek sorular sorulsun istiyorum çünlü çok saçma etiketsiz açıklama yapılmayan soruları düzenleyecek kimsemiz yok) zamanla siteye iyice adapte olmuş kullanıcılardan her kategoriye editör atayacağız o zaman soru ve cevap limitleri çok daha fazla olacak. 

0 oy
tarafından cevaplandı
Her sistemin mutlaka bir ilerleyişi vardır herkese yetişmek zaman ayırmak zordur.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
1, Mayıs, 2017 Eğlence kategorisinde byfree99 Acemi (26.3k puan) tarafından soruldu
+8 oy
9 cevap
2, Şubat, 2017 Eğlence kategorisinde _Premses_ Acemi (47.8k puan) tarafından soruldu
+2 oy
3 cevap
22, Nisan, 2017 Eğlence kategorisinde picklover Acemi (26.1k puan) tarafından soruldu

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...