+2 oy
Eğlence kategorisinde tarafından soruldu

Çocuklar neden hayali ürün karakterine özenirler?Çocuklar neden hayali ürün karakterine özenirler?Çocuklar neden hayali ürün karakterine özenirler?

7 Cevaplar

+2 oy
Acemi (19.5k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

 Çocuklar neden özenirler özel güçleri vesayire çok hoşlarına gidiyo bu durum ve :) mutlu oluyorlar mesela benim küçücük kuzenim var  oda spidrman hastası yanı :) 

+2 oy
tarafından cevaplandı

Çünkü kücükten hayal etmeye başlarlar büyüyünce gercekleştirmeye çalışırlar ama hic bilinmez ki büyüyünce kücükken kurdugu hayali unuttugunu genellikle haveslik moduna girer cocukların hayal kurması daha cok özenirler ben böyle bir insan olacam diye kendini övünmeye başlarlar bu sefer bircok mucit avrupada böle kücük yaş cocukların sayesinde teknoloji yapılandırılmasına biyometrik uzay gibi konularda yer aldılar herşeyin başlangıcı havesliktir.

+2 oy
Acemi (18.7k puan) tarafından cevaplandı

çocuklar küçük yasta hayali karekterlere özenirler cünkü onlar gibi güçlü saglam ve dinç olmak isterler

onlar gibi yasamak uçmak isterler o ürün karakterleri gibikahraman olmakl isterler

+2 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

Yani çocuk sonuçta böyle her şeyi yapabilen güçlü kişilere özenir .bu sadece çocuklar  için geçerli değildir büyüyünce  de insanlar süper güçlere  sahip olmak ister .istediği her şeyi yapabilmek için. 

+2 oy
Acemi (23.7k puan) tarafından cevaplandı

Çocukların dünya zorluklarından haberi yoktur ilerde karşılacakları sorunları bilmezler bir sorumlulukları yoktur o yüzden kendilerine dünya yaratırlar ve bu dünyada bence onlara güzel gelen şeyleri örnek alırlar 

+1 oy
Bilge (82.9k puan) tarafından cevaplandı

Endişelenmeyin, sizin ufaklığın sadece görünmez arkadaşları var. Peki, normal mi; yazıya bir göz atın!Hayali arkadaş, hayal ile gerçek arasındaki farkın çok belirgin olmadığı okul öncesi dönemde sık görülen bir durumdur. Dışarıdan bakıldığında endişe verici bir durum gibi gözükse de aslında normal gelişimin bir parçası. Bazen çocuklarımızın kendi kendilerine konuştuklarını sanıp şaşırırız. Bazen onların keyifle, sohbet ederek, eğlenerek ama yalnız başlarına odalarında oyunlar oynadıklarına şahit oluruz.

0 oy
Acemi (1.4k puan) tarafından cevaplandı

Cizgi filmler ilgilerini cekiyor cocukların hayal gücleri cok kubvetlidir bende kücükken winx club karakterierinden biri olmak isterim

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap
8, Mart, 2017 Eğlence kategorisinde Exalans Acemi (1.6k puan) tarafından soruldu
+9 oy
11 cevap
30, Ocak, 2017 Eğlence kategorisinde alp Acemi (4.4k puan) tarafından soruldu
+2 oy
6 cevap
10, Mart, 2017 Arkadaşlık kategorisinde zero Acemi (2.3k puan) tarafından soruldu

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...