+3 oy
Erkekçe kategorisinde Acemi (19.5k puan) tarafından soruldu
head & shoulders kullananlar :) varmı saclariniza iyi geliyor mu? kepek problemini varsa yardımcı oluyormu? genelde reklamlarda kepeği bitirdiği söyleniyor. 2018 yılında yeni şampuanını kullanmış olanlar düşüncelerini yazabilir mi?

5 Cevaplar

+2 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Ben şu anda hea and shoulders  kullanıyorum  ve gerçekten memnunum  bir ara kepekten dolayı clear kullanmak zorunda kaldım çünkü kepekten için clear daha etkili.

+2 oy
Bilge (82.9k puan) tarafından cevaplandı

Clear derim ben onu kullanıyorum sıfır kepek problemi.diğeri kepek problemini çözmedi.

+2 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı

nur bence boş ver sen şampuan hepsi kimyasal madde iceriyor  arap sabunu en iysi arap sabunu kulanıyorum saclarıma gayet cok sağlıklı dökülme olmuyor .

Acemi (19.5k puan) tarafından yorumlandı

 Canim kendim için sormuyorum :)  bunu ortaya soruyorum hani bilgisi olan vesayire yoksa kadın olarak her bakımım tam  :-)  sknti yok benim kullandığım şampuan  farklı hep aynısını kullanırım zaten deystrmemek iyi oluyo :) arap sabunuda bilgiliiyibisey yanlız :)

–1 oy
Acemi (18.7k puan) tarafından cevaplandı

HEAD AN SHOULDERS ÇOK İYİ MARKALARDAN BİRİ SAÇTAKI KEPEGE KARSI %100 ETKİLİ    BENCE KULLANMALISIN SİDDETLE TAVSİYE EDİYORUMM 

+2 oy
tarafından cevaplandı

Var tabiki ondan kullanıyorum ben saclarda kepek bırakmıyor harika bişey kuaförde sactraşı oldugumda kuaförcü hangi şampuandan vurayim dediğinde header shoders diyorum ondan vuruyorum sacıma sizlerede öneririm geri kalan şampuanlar kalitesiz oluyor genellikle 

İlgili sorular

+2 oy
4 cevap
23, Mart, 2017 Bakım & Güzellik kategorisinde maviiiiisssss Uzman (175k puan) tarafından soruldu
+3 oy
5 cevap
6, Mart, 2017 Bakım & Güzellik kategorisinde Blondeme Acemi (4.9k puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...