+5 oy
Kişisel Gelişim kategorisinde Bilge (55.3k puan) tarafından soruldu
unutmamalıyız ki bu dönyada biz tek yaşamıyoruz bir cok hayvan yaşıyor onlarda hayatını sürdürebilmleri için insanların merhametine şefkatine ihtiyaclar sizce biz düşünen varlıklar olarak hayvanlara yetrince ilgi ve alaka onlara ne gibi yardımlarda bulunmamız gerekir ?

5 Cevaplar

+4 oy
Acemi (4.9k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

:ermm:Kesinlikle duyulmuyor yazıklar olsun geçenlerde köpeklerin kulaklarını kesen o canilere. Toplum insanı sevmiyor hayvanı nasıl sevsin. Ceza yaptırımlarımız yok barınaklar yetersiz. Keyfe alıyorlar hayvan sonra dışarı salıyorlar 

+5 oy
Acemi (19.5k puan) tarafından cevaplandı

Burada pek duyulmuyor ama ben elimden geldiğince bakmaya çalışıyorum kış ayları gerçekten çok zor barınak olsa siginicak yerleri olsa keşke kiyamiyorum yüreğim sizliyo :)

+3 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba halil bey hayvan severler olduğu gibi hayvan sevmeyenlerde vardır hayvan severler şahet ben kendi gözlerimle gördüm ormanlara yemek bırakan hayvan sevenler oldu kapı dipinden ayrılamayan hayvanları kuşları besleyenler oldu ve devam ediniyor beslenmeye birçok hayvan malesef yemek bulup yiyemiyor bizde dahil olmak üzere hayvanlara yeterince yiyecek katkısı sağlıyoruz 

+2 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

Yeterince ilgi duyulmuyor ama günden güne insanlar bu konu hakkında daha çok bilgilendiriliyor. Ve daha duyarlı davranıyorlar. 

+1 oy
Uzman (186k puan) tarafından cevaplandı

Sokak hayvanlarıyka ilgilenmekten çok sokaktaki insanlara insanlığı anlatmak daha cazip geliyor bana.

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap
4, Mayıs, 2017 Sağlık & Diyet kategorisinde Zeyno Acemi (13.9k puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap
+2 oy
2 cevap

10.2k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.1k kullanıcı

su-kacagi.istanbul

...