+15 oy
Kızlara Özel kategorisinde Uzman (310k puan) tarafından soruldu

  2016’nın En Moda İkonu Kadını Kim?

  2016 yı geride bıraktığımız ve 2018’ ye yaklaştığımız bu günlerde kişiler arasında oldukça önemli bir konuda gündeme gelmeye başladı. Moda dünyasının en çok ili çeken ve böylece hayranlarını da kısa bir süre içerisinde etkilemeyi başaran birçok yıldızı bulunuyor. 

  Bu yıldızların hangileri olduğu ise oldukça açık. Hala birçok çevre 2016’ nın enlerinin belirlenmesi açısından en moda ikon kadının kim olduğunu merak ediyor. Peki ikon ne demek oluyor ve bu unvanı 2016 yılında kim kazanmış olarak dikkat çekiyor? 

  Herkesin bildiği gibi moda dünyasında süreklilik oldukça büyük bir önem arz ediyor ve özellikle ünlü kişilerin yıl boyunca giymiş oldukları kıyafetler ve takmış oldukları aksesuarlar oldukça büyük bir öneme sahip olan dikkat çekiyor

  Gerek magazin derilerinde gerekse sosyal medya hesapları üzerinden sevdikleri ünlüleri ya da ikonları takip eden kişiler gün aşırı sevdikleri ünlülerin hangi kıyafeti giydiğini ve bu kıyafetle ilgili görüşlerini de merak ediyorlar. 

  Hiç kuşkusuz ki 2016 yılında da asından en çok söz ettirmeyi başaran ve bu gidişle uzun yıllar daha adından sıklıkla söz ettirecek olan isimler bulunuyor. Kardashian kardeşlerin bu açıdan ilk sırayı aldığı kesinlikle tartışmasız. Yapmış olduğu doğumdan sonra ok hızlı bir şekilde fit haline kavuşan ve verdiği pozlarla nefes kesmekte olan Kim Kardashian kardeşler çok sevilen moda ikon kadınlar arasında yer alıyor.

  Elbette Kim Kardashian’ ın kardeşleri de adından oldukça söz ettiriyor. Kendall Jenner ve Kylie Jenner’ da son yıllarda yıldızı bir hayli yükselen ünlüler arasında bulunuyor. Bununla birlikte Selena Gomez ve Ariana Grande’ de hayranları tarafından oldukça sık takip edilen ve en çok beğenilen ünlüleri olarak dikkat çekiyor. 

  Rihanna, Nicki Minaj gibi ünlüler de giydiği kıyafetlerle olay yaratan ve uzunca bir süre magazin ve moda dünyasının en çok konuştuğu ünlüler arasında yer alan kişiler olarak dikkat çekiyor. 2016 yılında da giymiş olduğu kıyafetlerle oldukça çok ilgi çekmiş olan ünlülerin 2018 yılında da stillerini koruması bekleniyor. Yalnız 2016’nın En Moda İkonu Kadını Kim? Sorusunu cevaplarken evrensel yıldızlardan bahsettiğimizi fark ettiğinizi umarız. Elbette ülkemizde de bazı isimler sayılabilir, ancak konu moda olunca batıya dönmek bir miktar daha faydalı olmaktadır.

13 Cevaplar

+8 oy
Acemi (721 puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap
Ben şahsen Ceren Kaplakarslan'ı tek geçerim genç bakımlı ve çok güzel, giydiği herşey kendisine gayet güzel yakışıyor. Bu arada Ceren Kaplakarslan modayı yakından takip eden biridir sürekli magazin dünyasında biliyorsunuz sürekli ismi geçmektedir. Bence 2016 yılının en bayan ikonu Ceren Kaplakarslan olmalıdır hatta mümkünse 2018 yılı modası içinde Ceren Kaplakarslan seçilsin :)
+8 oy
Acemi (604 puan) tarafından cevaplandı

 Tüm zamanların ve 2018 yılının en şık kadını bence  Jennifer Lopez dir. Arkasından dünyanın en şık kadını listesinin 2. Sırasında Taylor Swift geliyor ki vücut hatlarını olduğu gibi dışarı yansıtacak tarzlar kombinlemeyi başarıyor her zaman. Yine Jennife Aniston bu yıl da siyahtan vazgeçmemiş. Open Road organizasyonunda tüm gözler onun üzerindeydi. Ya Charlize Theron’a ne demeli her zaman ciddi iş kadını imajını her yıl yakalayacak elbiseler en çok ona yakışıyor.

+8 oy
Acemi (27.8k puan) tarafından cevaplandı
Deniz Berdan ve şükran ovalı'yı tek geçerim. Tarzı  ilgimi çekiyor
+7 oy
Acemi (830 puan) tarafından cevaplandı
Kate Moss benim favorim. Çok doğal ve gerçekçi buluyorum. Gerek fiziki güzelliği gerekse keskin ve soğuk bakışları ile bir kadın bu kadar etkileyici olabilir. Bir de öyle bir stili var ki bazen 60’lı yılların içinde bazen de 10 yıl sonrasında bir görüntüde bile gerçekten o yıllar içine bürünebilecek bir aurası var. Büyüleyici.
+7 oy
Acemi (4.4k puan) tarafından cevaplandı

Kate Moss benim favorim. Çok doğal ve gerçekçi buluyorum. Ceren Kaplakarslan çok güzel giyimi hoş bakımlı Şükran ovalıda favorilerde 

+8 oy
tarafından cevaplandı

Sayın yönetmen türklerde serenay sarıkaya moda ikonunda yer almaktadır gayet başarılı tavırlar sergilemiştir.rihanna ise kıyafetleriyle ün yapıp oda avrupa genelinde moda 2016 ın moda ikonu olarak başarıya imza atıp secilmiştir. saygılarımla 

+5 oy
Acemi (3.1k puan) tarafından cevaplandı

Aleyna tilki olduğunu düşünüyorum çok hızlı parladı ve birçok yıldızla tartışması oldu demet akalın gibi ünlülerle falan ...

+4 oy
Uzman (232k puan) tarafından cevaplandı

bence rıhanna ben bayılıyorum o kadına hem gıyım tarzına hem sarkılarına herseyıyle mukemmel bır kadın

Acemi (17.8k puan) tarafından yorumlandı

Ivana sert. Tartışmasız ıvana sert. Genç kızların örnek alması gerekiyor bence. 

+5 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı

ceren karaslan bence bence moda kendi tarzını orataya koymaktır kendi tarzını ortaya koyamayan moda yaraatmış sayılmaz tabi herkes kendi modasını kendsisi yaratmalı bence.

+3 oy
Acemi (39.5k puan) tarafından cevaplandı

bence öykü sert çok beğeniyorum her tarzıyla mükemmel bir kadın bakımlı hoş. cool bi kadın önceliklede 

0 oy
Acemi (16.9k puan) tarafından cevaplandı
Kate MOS benimde favorim giyim tarzını çok beğeniyorum gerçekten benim düşüncem
0 oy
Bilge (53.1k puan) tarafından cevaplandı
pek bilmiyorum aslında pekde ilgi alanıma girmez okadar çol ikon var ki
0 oy
Acemi (26.3k puan) tarafından cevaplandı
Turkiyede dersen cagla sikel her yerde ..
Ama yabanci dersen gigi hadid cok güzel bir kadın..

İlgili sorular

+2 oy
3 cevap
10, Mart, 2017 Kızlara Özel kategorisinde Zombi Uzman (186k puan) tarafından soruldu
+2 oy
3 cevap
22, Nisan, 2017 Eğlence kategorisinde Hayal Acemi (4k puan) tarafından soruldu
+16 oy
29 cevap
30, Ocak, 2017 Moda & Trend kategorisinde hakan0616 Acemi (10.5k puan) tarafından soruldu

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.4k kullanıcı

...