+1 oy
Kızlara Özel kategorisinde Acemi (13.8k puan) tarafından soruldu
Marka takıntınız var mı var ise hangi ürün için mi yada genel mi sizce marka gerekli Birşeymi

6 Cevaplar

+1 oy
Acemi (8.4k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap
Bana göre marka sadece fuzuli masraf o kalitede pisayada çok ürün var marka takımtısı olan insan bence çevresindeki insanların etkisinde kalıp marka olsun diyor
Acemi (5.9k puan) tarafından yorumlandı
Çevre ile alakası yok kardeşim. Çevreme bile öneriyorum sanada önerim . Mantıklı bi cevap vererek yardımcı olabilirsek ne mutlu bize. Evet konuya gelelim abi şimdi ben ayakkabı aldım iki ay sonra pert oldu diyelim Bida aldım bi iki ayda o gitti diyelim. Marka aldım kaliteli ürün ve garantisi olan ürün inceleme yaptırma fırsatın olabiliyor değişim olabiliyor . En basiti pazar ayakkabısı aldım tabanı patladı ekstra ayakkabiciya para vermek istermisin . Bence istemezsin çünkü yeniden aynısı olacak . Demek istedim marka alırım . Uzun yıllar giyerim bir defa masraf temiz iş garantili bence bu mantıklı olan. Tabiki saygım sonsuz dusuncelerinize bana göre mantık bu.
+1 oy
Acemi (2.6k puan) tarafından cevaplandı
Benim öyle bi marka takintim olmadi hiçbir zaman bu saatten sonra da olmaz gibime geliyor.
+2 oy
Acemi (19k puan) tarafından cevaplandı
Sadece ayakkabı ve pantalon konusunda marka takıntım var ... ayakkabılarımı adidastan ve nikedan alırım, pantalonlarımı ltb'den alırım .. onun dışında kıyafette markaya hiç önem vermem .. 5 liraya pazardan beğendiğimi de alırım .. bir gömlek veya bir kazağa hayatta 50 lira vermem .. tişörte de 20 liradan fazla vermem ..
0 oy
Acemi (1.9k puan) tarafından cevaplandı
bugüne kadar marka tkıntım hiç olmadı  yeri geldi en kaliteli markadan giyindim yeri geldi pazardan giyindim önemli olan gözüme hitap etmesi
0 oy
Acemi (5.9k puan) tarafından cevaplandı
Tabikide var marka takılırım. En iyi seçimimi yaparim. Misal ayakkabı alıyorsun pazar ayakkabısı İki üç ay takiliyon. Ama marka ve kalite farkı aldinmi İki 3 sene görebiliyorsun.
0 oy
Acemi (13.8k puan) tarafından cevaplandı
Marka'ya önem veririm. Kalite ayrımı yaparım ve marka olmayan ürünlere karşı hep bi önyargım vardır. Ama tüm bunları düşünüp hayatıma yansıtırken yalnızca kendi hayatımı kapsarım. Başkalarının nereden ne fiyata giyindiği beni ilgilendirmez bu benim haddime değil. Sadece kendi hayatimda iyinin guzelin kalitelisinin olmasini isterim.

İlgili sorular

+11 oy
21 cevap
30, Ocak, 2017 Moda & Trend kategorisinde hakan0616 Acemi (10.5k puan) tarafından soruldu
+8 oy
13 cevap
16, Şubat, 2017 Moda & Trend kategorisinde iamelf Acemi (402 puan) tarafından soruldu
+4 oy
10 cevap
18, Şubat, 2017 Kızlara Özel kategorisinde halil1142 Bilge (55.3k puan) tarafından soruldu

10.2k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3k kullanıcı

...