+4 oy
Aşk & Love kategorisinde Acemi (23.6k puan) tarafından soruldu
Eşiniz veya sevdiğiniz sizi aldstırsa onu affedip birlikteliğe devam edermisiniz? Yoksa o snds herşeyi bitirirmisininiz. Ben kesşnlikle affetmeyenlerdenim ya siz?

9 Cevaplar

0 oy
Acemi (24.2k puan) tarafından cevaplandı

Asla affetmezdim bir kere aldatan yine aldatır yine aldatır.. Böyle bir şeyi gördüğüm anda arkamı dönüp bakmam bile benim için bitmiştir.. 

0 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı

Eğer bir kadın ve bir erkek kocasını yada karısını aldırmışsa bence bu affedilmeyecek bir durumdur .

+1 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

ben bu konda çok sert düşünüyorum asla affetmemeli  hatta çok kötü bi şekilde cezanlandırılmasını düşünüyorum. Aldatmasın ayrılsın boşansın işte herneyse ondan sonra ne yapıyorsa nasıl yapıyorsa yapsın ama evliyken böyle şeyler olmamalı.

+1 oy
Acemi (4k puan) tarafından cevaplandı

Eger cocugun varsa 1 kereligine affedile bilir tamam aldatmis ola bilir ama sen cocugunuda dusunmek zorundasin 

0 oy
Acemi (19.5k puan) tarafından cevaplandı

Ben bitirmesem bile eskisi gibi olamoycam için kolay dille konsrz ha beni aldaticak cesareti varsa misal sonucuna katlanır :) ayni şekilde onu analtirim yüzüne carparim sonra kendisi defol ur gider intikam soğuk yenen yemek dır :)))

0 oy
tarafından cevaplandı

beni bırakan eşim altadan eşim bir başkasıyla olan eşimi affetmem mumkun değildir müslüm gürses miydi yanlış olmasın son pişmanlık neye yarar diye bir şarkı var eşime bir şans veririim oda benimle olmasıdır eğer ki altadırsa kusura bakmasın tekrar bana dönerse byby çekerim ona git işine derim yeni sevda edindiği erkek onu bırakıyor kız umutunu yitirneyip eski eşime geri dönecem manasında geliyorsa yanıma onu asla affetmem. ve yeniden başka bir bayanla evlenir yaşamımı devam ederim 

0 oy
Acemi (913 puan) tarafından cevaplandı

EĞER tek gecelik bir aldatma olduysa ve bunu pişman olupta bana anlatırsa ben affederim.Allah affetmiş ben kim oluyorumda afftemeyeceğim !!

0 oy
Bilge (82.9k puan) tarafından cevaplandı

Uzaktan davulun sesi hoş gelir hesabı şuan asla derim ama ilerde ne gibi şartlarda bu durumla karşılaşılır bilmiyorum. O yüzden büyük konuşmamak lazım .

0 oy
Acemi (27.8k puan) tarafından cevaplandı

Affedilmez. Bir insan değişmez çünkü. Yapan bi daha yapar. Hemcinslerime tavsiyem kimse gururunu ayaklar altına almasın. Kimse bunları çekmek zorunda degil. Kadının güçlü olması lazım. Ne kadar kendini ezdirirsen sen zararlı çıkarsın 

İlgili sorular

+5 oy
16 cevap
30, Ocak, 2017 Aşk & Love kategorisinde hakan0616 Acemi (10.5k puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap
4, Nisan, 2017 Aşk & Love kategorisinde Bylsh Acemi (207 puan) tarafından soruldu
+5 oy
8 cevap
6, Şubat, 2017 Aşk & Love kategorisinde Nur42 Acemi (37.9k puan) tarafından soruldu

10.2k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.1k kullanıcı

su-kacagi.istanbul

...