+3 oy
Sağlık & Diyet kategorisinde Bilge (55.2k puan) tarafından soruldu
Başımın  belası  deyim olarak demiyorum  gerçekten başımda  bela olan bir şey  daha çok burun bölgesinde var ve bir kaç doğal maske yaptım ama ise yaramadı maalesef sizin bu konu hakkında bir bilginiz veya tecrübeniz var mi?

6 Cevaplar

+2 oy
Acemi (27.8k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Siyah noktalar icin kahve ve zeytinyağı karıştır yüzüne masaj yap. Ya da en iyi formül instagramda yokociltbakımürünleri diye sayfa var göz atmanı tavsiye ederim

+3 oy
Acemi (19.5k puan) tarafından cevaplandı

Limon ve zeytinyağı karsrt dövüş türk bilirsin bide siyah maske var ama buralarda orijinalinden pek yok yani de :)   limonla zeytinyagindan parlak fikir bilmiyorum simdilik ogrenrsem haber verrim :)

+3 oy
tarafından cevaplandı

Siyah noktalardan bendede var onlar allah vergisidir. şöyle tedavi yöntemleri vardır 1.cisi olarak günlüğü günlüğüne yüzünüzü yıkayınız eğer ki siyah leke kolunuzdaysa sabun ile kolunuzu devamlı yakınız olmadı doktora başvurarak lazer epilasyon uygulayarak siyah lekelerden kurtulabilirsiniz

+2 oy
Bilge (82.9k puan) tarafından cevaplandı

Geçen gün internette denk geldim vakumlu siyah nokta temizleme makinesi var bir bak derim belki işe yarayabilir. Almayı düşünüyorum bende.

+1 oy
Acemi (3.2k puan) tarafından cevaplandı

Siyah noktayı dove un sabunu ile yıkayıp haftada bir ilk aşamada peeling ikinci aşamada maske uygulamak geçirmese bile cildi ferahlatır gözenekleri acar. Bu yüzden gözenekleri açtığınız zaman siyah noktanın çıkması kolaylaşır. A/101 ve bim de muhteşem burun bantları var. İnanılmaz derecede temizliyor. Temizlendikten sonra güzel bir nemlendirici ile bakımınızı tamamlayabilirsiniz. 

0 oy
Bilge (97.2k puan) tarafından cevaplandı

Siyah nokta kremleri var. Düzenli uygularsan işe yarayabiliyor, denemeni öneririm.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
7, Ağustos, 2017 Bakım & Güzellik kategorisinde Irmak124 Acemi (769 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap
8, Mayıs, 2017 Sağlık & Diyet kategorisinde Esmaaa0 Uzman (232k puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap
10, Mayıs, 2017 Sağlık & Diyet kategorisinde Esmaaa0 Uzman (232k puan) tarafından soruldu

10.2k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.1k kullanıcı

su-kacagi.istanbul

...