+4 oy
Kişisel Gelişim kategorisinde tarafından soruldu
Ben hayatım boyunca bi karınçalara zarar vermiştim karıncalar evimizi basıyolardı devamlı mecbur yapacak bişey yoktu tuzu karıncalarının taşlarından çıkan deliklere döküyordum çıakamassınlar diye birde farelere eziyet ediyodum tuzak kuruyordum fareleri tutuyordum çünkü artık bıkmıştım fareler ile yatmakdan her bir fareyi ezdiğimde çırt çırt ses çıkarıyolardı sizinde böyle anılarınız varmı

7 Cevaplar

+4 oy
Acemi (27.8k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Hayvanlara hiç eziyet etmedim. Hayvanlardan korkarım ben :) fareden nefret ediyorum. En korktuğum hayvan o. Ama görsem öldüremem bile :)

+4 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

Hiçbir zaman eziyet etmedim. ben hayvanları  insanlardan daha çok severim belki nankör olmadıkları  için belki insanlardan  daha dost canlısı daha cana yakın oldukları için sevgiyi  karşılıksız  bırakmadıklari  için onlara hiçbir zaman kötülük yapmadım ve hiçbir zaman da yapmam.

+3 oy
Acemi (23.6k puan) tarafından cevaplandı

Hayvanlara hiç eziyet etmedim kesinlikle etmemde. Mdd isimli arkadaş bu konuda tüm duygulsrıma tercuman olmuş sanki. Kendisini kutluyor ve aynen katılıyorum. 

+2 oy
Uzman (186k puan) tarafından cevaplandı

Küçükken hayvanları severdim ama hayvana eziyet eden gördüm şöyle ki biri serçe kuşu yakaladı ve canlıyken tüylerini yolup öylece kuşla oynadı.

+1 oy
Acemi (19.9k puan) tarafından cevaplandı
Evet kucukken koye gitmiştik bı kaplumbağa denk geldi kardeşlerimle tas attık hmn evine girdi bızde tabi kucuguz dısarı cıksın dıye elimizdekı dernek lerke baya bı surukledık cıkmadı sonra yokus asagı attık cok uzuluyorum aklıma geldikçe
0 oy
Uzman (165k puan) tarafından cevaplandı
Hayvanlara zarar vermek amacıyla hiç bir şey yapmadım. Ama galiba böceklere meraklıydım. Sinekler yakalar ve kavanozda saklardım. Bir de solucanları keserdim.
+1 oy
Uzman (105k puan) tarafından cevaplandı
hayır çünkü onlara kıyamam hiçbir zaman. yapanları gördükçe çok kızıyorum ağlıyorum ne istiyorlar zavallılardan. onların da canları var. bir keresinde küçükken yanlışlıkla tırtıla basmıştım ölmüştü kaç gün vicdan azabı çektim. tırtılı rüyamda gördüm de rahatladım. bana kendini suçlama için rahat olsun ben senden şikayetçi değilim dedi.

İlgili sorular

+6 oy
10 cevap
18, Şubat, 2017 Eğlence kategorisinde sutcu4244 Acemi (200 puan) tarafından soruldu
+4 oy
6 cevap
11, Şubat, 2017 Eğlence kategorisinde AhmetKrkya Acemi (5.2k puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
5, Mart, 2017 Aşk & Love kategorisinde aslaltum97 Bilge (97.2k puan) tarafından soruldu

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...