+3 oy
Eğlence kategorisinde Acemi (47.8k puan) tarafından soruldu
Benim bir muhabbet kuşum var 3 senedir benimle adi limon 50den fazla kelime söyleyebiliyor o benim herşeyim. Peki ya sizin evinizde beslediğiniz evcil hayvaniniz var mı?

4 Cevaplar

+2 oy
Acemi (4.1k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Evet var kedi besliyorum. İsmi Tarçın.  

Çok tatlıdır kendisi daha önce de balık ve iki kez civciv  beslemiştim. Beslediğim civcivlerden bir tanesi bir kaç gün sonra suyunu devirip üşüyerek ölmüştü . Ama diğer civcivim kocaman horoz oldu ibiği gözünün üzerine düşerdi . Öyle bir kuvvetli öterdi ki tüm apartmanı ayağa kaldırırdı. Apartmandakiler şikayetçi olunca köye göndermek zorunda kaldık. Bu  da beslediğim ikinci kedim.

+3 oy
tarafından cevaplandı

Tavuk horoz besliyorum gayet iyi stres atıyorum onlari besleyerek cok eğlenceli bişey sabah öğle aksam yemeklerini esirgemem ama biraz fenalık ediyorlar kollarımı kudukluyolar 

+2 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

Evet daha önce de belirttiğim  gibi hayvanları  insanlardan daha  çok severim  bu yüzden iki köpeğim var dostum diyebilirim. Ayrıca balık da besliyorum.

+3 oy
Acemi (17.8k puan) tarafından cevaplandı

Huzur verici canlılarım var. Sarı prenseslerim balıklarım . Bakması güzel , huzur veriyor insana. Yalnız alisip, ileride onları kaybetmek te işin kötü yani. Hiç bir canlı sonsuza dek yaşamayacak sonuçta. 

İlgili sorular

+2 oy
4 cevap
20, Nisan, 2017 Eğlence kategorisinde picklover Acemi (26.1k puan) tarafından soruldu
+4 oy
6 cevap
31, Ocak, 2017 Eğlence kategorisinde Blondeme Acemi (4.9k puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap
1, Mayıs, 2017 Arkadaşlık kategorisinde Talya Acemi (1.6k puan) tarafından soruldu

10.2k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.1k kullanıcı

su-kacagi.istanbul

...