+1 oy
Eğlence kategorisinde Acemi (435 puan) tarafından soruldu
Abisi olanları hep kıskanmışımdır ben,bir abimin olmasını çok isterdim ya siz? Sizi koruyup gözetleyen bir abinin olması kadar güzel bir şey yok bence?:)

6 Cevaplar

0 oy
Uzman (165k puan) tarafından cevaplandı
Bir ağabeyim yok. Ve bir ağabeyimin olmasını istemem. Neden isteyeyim ki sürekli her şeyime karışsın diye mi?... Hiç sanmıyorum:)
0 oy
Acemi (19k puan) tarafından cevaplandı
İnsanlar doyumsuz ya elinde olmayanı ister ya elinde olanın daha fazlasını ister .. benimde abim yok ve bir abim olsun çok isterdim .. ama abisi olan çok insan tanıyorum keşke abim olmasaydı diyen .. davulun sesi uzaktan hoş gelir hesabı işte .. bizimde abimiz olsa diyoruz ama belkide abimiz olsaydi bizde keşke olmasaydı diyecektik .. benim bir abim yok ama bir kız kardeşim var .. ve onu hiçbişeye değişmem .. iyiki abim yok ve iyiki kız kardeşim var .. kız kardeşi olanlar daima 10 adım öndedir bence .. ve sanırım bu yüzden çok sanşlıyım :)
Acemi (1.4k puan) tarafından yorumlandı
Kimine kotu kimine iyi herkesin kendine gore bir tavrı vardır elbet
0 oy
Acemi (1.4k puan) tarafından cevaplandı
Mesela benim hic kardeşim yok tek evin tek çocuğuyum olmasını isterdim çünkü bütün yük benim sirtima biniyor abim olsaydı çok sıkıntı yasamazdim
0 oy
Acemi (1.2k puan) tarafından cevaplandı
İsterdim birçok kere öz abim yerine koyduğum insanlar oldu hepsinden de ihanet gördüm güvenim boşa çıktı..
0 oy
Acemi (210 puan) tarafından cevaplandı
keşke abim olmasa
0 oy
Acemi (140 puan) tarafından cevaplandı
Demek abi istiyorsun dur ben sana kendi abilerimi anlatayım da öyle karar ver.

Benim beyinden yoksun abilerim benim aklım yettiğinden beri bana hep hakaret ettiler bazen başlarının yanında bazen kuzenlerimle oyun oynarken bazen evde misafir varken bazen de durduk yere.. hep sordum neden böyle yapıyorsunuz diye, canımız öyle istiyor çok konuşma kes sesini diyerek beni hep sindirdiler.Okul hayatımı burnumdan getirdiler çok zor okudum canları sıkıldıkça telefonumu alırlardı en az 1 sene vermezlerdi geri verirken de elimizi öp sana lütuf da bulunuyoruz diye beni köle konumuna koyarlardı mesela bir gün servis 5 dk geç geldi diye büyük abim bir güzel dövdü ve kafamı tuvalete soktu sen buraya layıksın dedi o günü hiç unutmam.
Halbuki ben kendi halimde bir kızdım kimseye kötülüğüm olmazdı.
Üniversite bitene kadar çok eziyet ettiler onların yüzüne hiç kimse benle arkadaş olmak istemiyordu çünkü hep arkadaşlarıma asıldılar yada hakaret ederlerdi.
Nişanlandım nişanlıma da neler neler yaptılar 2 sene evlenmemize engel oldular nişanlımı eve almadılar bazen hakeret ederlerdi bazen görüştürmezlerdi koskoca oğlan benim için katlanırdı en sonunda çok zor evlendik tam bunlardan kurtuldum derken yine rahat bırakmadılar bu sefer de çocuğuma gelip anan bir bok bilmez salak o hiç bişeyden anlamaz derlermiş kızım ağlaya ağlaya yanıma koşardı dayımgili sevmiyorm eve gidelim bidaha gelmeyelim derdi.En zoru da ben 30 yaşındayken bunları yapmaları.
Bu yüzden abi istiyorum diyen her kıza sinir oluyorm başınıza bela mı arıyorsunuz.

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap
20, Nisan, 2017 Kişisel Gelişim kategorisinde picklover Acemi (26.1k puan) tarafından soruldu
+3 oy
7 cevap
+3 oy
9 cevap
20, Mart, 2017 Erkekçe kategorisinde Nedesem_BilmemKi Uzman (151k puan) tarafından soruldu

10.2k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.1k kullanıcı

su-kacagi.istanbul

...