+5 oy
Eğlence kategorisinde Acemi (4.9k puan) tarafından soruldu
Benim bu aralar totemlerim hiç tutmuyor. Sizlerin totemleri nasıl bu konuda %100 evren kuralınız nasıl işliyor? Olacak diyorum olmuyor mesela şimdi de olmayacak olarak kuruyorum umarım bu totem tutar :)

6 Cevaplar

+2 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

Ben iddia oynuyorum  ve totem vazgeçilmez bir şey benim için.birçok kez farklı farklı totemler denedim arada tutanlar da oldu tabi ama totem  sayesinde mi bilmiyorum  çünkü daha çok işe yaramıyor :d

Acemi (47.8k puan) tarafından yorumlandı

Bu aralar cok fazla yaptigim eylemdir kendileri :)) ben mac izlemeyi severim mac izlerken totem.cok yaparim ve geneldede tutar yada bir seyi yapicagimda iki şık sunarim bu olursa buda okcak tarzinda totem yaparim bazen gerekiyor motivasyon icin diye dusunuyorum :))

+3 oy
Acemi (17.8k puan) tarafından cevaplandı

Totem önemli .mesela ben galatasarayin maçlarını iş yüzünden izleyemedigimde takım yeniliyor. Çünkü maç esnasında yaptığım kendimce totemlerim var. Gerçi bu sene bizi benim totemler de kurtaramayacak gibi. 

+2 oy
tarafından cevaplandı

Totem zor totemden tutturursan yasarsın ama yattığı zaman moral gidiyor totem ama daha iyi tutuyor diğerlerine bakarsak

+2 oy
Acemi (23.7k puan) tarafından cevaplandı

ay benim çok saçma şeylere totemim olmuştur özellikle üniversitede ilk soru bildiğim bişi çıkarsa diğerlerini yapıcam geçicem yada yetişirsem şöyle olacak felan :D

+2 oy
Acemi (15.8k puan) tarafından cevaplandı

valla o tur totemlerı bende denıyorum ama hıc olumlu bı sonuc alamadım aha sımdı olacak dıyorum olmuyor olmucak dıyorum yıne olmuyor bence cok zorlama  totem falan bos olacagı varsa olur hesabı :)

0 oy
Bilge (97.2k puan) tarafından cevaplandı

Ben en son bir satranç turnuvasında totem yapmıştım. Rakip e-4 açarsa ilk hamlesinde oyun benim dedim ve öyle de oldu. Totem tuttu.

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap
16, Şubat, 2017 Erkekçe kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
3 cevap
22, Nisan, 2017 Eğlence kategorisinde picklover Acemi (26.1k puan) tarafından soruldu
+5 oy
8 cevap

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...