+6 oy
Arkadaşlık kategorisinde Acemi (4.9k puan) tarafından soruldu
Sanırım kurucular kızlar :) bu konu hakkında bilgisi olan var mı ? Sizlerinde fikrini alalım. Belki admın da bir açıklama yapar :)

7 Cevaplar

+6 oy
Uzman (310k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Arkadaşlar sanırım bu sorunun bir muhatabı da benim :) 

Ama sorunun kesin bir cevabı bende de yok)) zira aklıma öylesine geldi bu isim sonra arkadaşlarıma yakınlarıma sordum danıştım çünkü her şeyimi tek başıma da yapsam danışmanın fikir almanın çok büyük erdem olduğunu bilirim ve hayatım boyunca çok faydasını görmüşümdür.

Fakat aldığım cevap şöyle oldu; hahaha, o ne demek?, böyle site ismi mi olur, çok düşündün mü, saçmalıyorsunnnn, yok artık, bla bla bla )))

Aynen böyle oldu ama dediğim gibi fikir alırım ama ben kendi kararlarımı uygularım ve sitenin ismi "Sosyal Kızlar" oldu :)

Siteyi önce kafamda planladım sonra taslak hazırladım ve yine arkadaşlarıma ve sevdiklerime yakın dostlarıma dedim ki; yeni projem bu fikirlerinizi almak istiyorum.

Aldığım cevaplar; bu sitemi? böyle sitemi olur?, bu siteye bir kişi bile üye olmaz, şu ismi nolur değiştir,  boşa emek harcıyorsun biliyorsun değil mi?, bu kadar emekle düzgün on tane site yapardın, he he güzel işte, gibi fikirlerini belirttiler. ))

Fakat yine inadım tuttu dinledim bir yere kadar sonra yeter dedim düşündüm planladım kafamda bitirdim bu site yapılacak yayınlanacak. Tutup tutmayacağı Allah'a kalmış. Asla bana olumsuz tek bir kelime etmeyin, duymak istemiyorum bu iş olacak dedim.

Sonuç site kuruldu ve aktifleştirdi. Şimdiye kadar yaptığım sitelerin en iyisi oldu. Bunu dememin sebebi hiç bir site henüz 6. gününde böyle bir üye almamıştır. Bu kadar sürede üyeler tarafından bu kadar soru cevap asla girilmemiştir. Aslında sadece bana olmaz diyenleri değil beni bile şaşırttı bu kadar sevilmesi ilgi görmesi. Bu arada yeni siteler genelde 2-3 ayda 100 civarı üyesi ancak olur ve bu gayet normaldir. yada yeni sitelerde bu kadar içerik 2-3 ayda ancak girilebilir.Buradan ne demek istediğimi anlayabilirsiniz. :)

Bu kadar laf kalabalığından sonra gelelim sorumuzun cevabına arkadaşlar...

Biz kadınlarımıza değer veriyoruz, onların ilgili alakalı çalışkan başarılı olmasını destekliyoruz. Sosyal Kızlar aktif ve başarılı hayatın bizzat içinde olan kızlarımızı temsil ediyor. Açıkçası sanki bir ilham gibi girdi aklıma Sosyal Kızlar önce ufak bir projeydi şuan sürekli büyüyor...

Hep birlikte göreceğiz bakalım nere gidiyoruz )

Bu arada bir iki güne çok güzel 3 güncelleme daha gelecektir. puanlara ve ödüllere dokunmuyoruz )) ilk güncellememiz artık sitemize yeni üye olan arkadaşları direk sağ taraftaki sayacın altında görebileceksiniz.

Teşekkür ederim sağlıcakla kalın...


+5 oy
Acemi (17.8k puan) tarafından cevaplandı

Bizler de sosyal kızlar a üye erkekler olarak takılıyoruz .. sevgili adminlere selamlar. :)

tarafından yorumlandı

Sosyalkızlar gercekten de bu siteye yakışmış bir isim bu site süper hite sahip olucak dedi demedi demeyiniz boyle bi site kuranlardan allah razı olsun

+3 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

Bence adının hakkını  vermeye başladı .bence sitenin amacı  daha çok kızlardan yana soru cevaplar olmasıydi  başta ama gün geçtikçe erkek ler de ele geçirmeye başladı siteyi :d

Uzman (310k puan) tarafından yorumlandı

ortamı sadece kızlara teslim edemeyiz )) ama kızlarsız da olmuyor ya kadın eli nereye deyse güzelleştiriyor. Ben bu fikirdeyim, ayrıca kızlar sitemize canlılık katıyor ve çok güzel içerikler paylaşıyorlar ilgi çekici.

+4 oy
Acemi (23.7k puan) tarafından cevaplandı

kızlar soruyor adlı sitede var ama orada da erkek üye oldukça fazla sanırım o platformda oluşturulmuş bir site ama güzel :)

+2 oy
tarafından cevaplandı

Yöneticinin aklına böyle bir site ismi gelmiş ve böyle bi site ismi ile yayın hayatına başlamıştır gercekden cok güzel bir site günlerce üyeleri artmaya başladı bu site hit kırar demişim diyeceğim sözü kimse unutmamalı gercekten de tam benim sitem diyeceğiniz bir yer burası site ismi insana hoş gelmesi insanların sorular sorup cevaplaması kanun olup kurallar olması sizcede iyi bişey değil ki ? hangi site bu imkanı tanıyor size ?kızlarsoruyor sakın demeyin kızlarsoruyoru bilen biliyor uçgağıtcılık dersen zambaralık dersen hepsi kızlarsoruyorda bu siteyi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim sizlerede hoşgeldiniz. 

+1 oy
Acemi (13.3k puan) tarafından cevaplandı

Anlam veremedim ben de. Adı üstünde diyeceğim ama onunla da pek bağdaşmıyor. Zira kızlardan çok erkek üye olduğunu göz önünde bulundurursak... :D

0 oy
Acemi (28.7k puan) tarafından cevaplandı
Çok güzel bir soru. Hiç düşünmemiştim bu soruyu. Ama az önce öğrendim nedn olduğunu. Yöneticimizden.

İlgili sorular

+2 oy
3 cevap
28, Mart, 2017 Gündem kategorisinde suatmiyorum Acemi (1.3k puan) tarafından soruldu
+16 oy
19 cevap
+20 oy
23 cevap

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...