+6 oy
Arkadaşlık kategorisinde Acemi (3.7k puan) tarafından soruldu
Bence sadece dost olabilir onların düşünceleri farkı insana ayrı bir zevk katar. Benim kız dostum var ve erkeklerden daha iyi anlasabiliyorum

10 Cevaplar

+3 oy
tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

bir erkekle bir kadın tabiki dost olabilir dostluk sadece erkek kızda yoktur kız kıza erkek ergeğine de dost olabilir ama dost olmak için arkadaşını seçebilmelisiniz.  çünkü sizin için sıkıntı yaratabilir acil bi durumda sizi dost diye sanıp satacak kişi olmasın 

+6 oy
Acemi (47.8k puan) tarafından cevaplandı

Dost olmanın tabikide cinsiyey ayrımi diye bir kategorisi yok :) aksine genelde hemcinslerindne ziyade karsı cinsde biriyle daha iyi dostluk arkadasliklarda kuruldugu konusunda sana katiliyorum. Benim en yakin dostum kiz evet 10senelik dostumdur ama konustugum anlastigim erkek olarak arkadaslarimda var sebebi basit basta dedikodu olaylari yok dedikodudan hic hazetmem. Ikinci neden ve en buyuk neden yargilamaktan yok empati kurup cözum odakli yaklastiklari icin kiz arkadaslarimla.cozemedigim konusamadigim bircok sorunumu skintimi yada konusmak istedigim ne varsa erkek arkdslarla knusmayi tavsiye ederim sahsen.

Acemi (3.7k puan) tarafından yorumlandı

Haklısın kardesim bir kız bir erkek ayrım olmaz insanlar esit doğmuştur esit yasamalıdır

Acemi (776 puan) tarafından yorumlandı

doğru söylemişssin ama bu sonradan sapıtanlar sıkıntı oluyor. çok yakınınızda olduğu ve ona öyle şeyleride konduramadığınız için anlayamıyorsunuz başınıza gelecekleri. oyüzden herkesle iletişime geçerken biraz temkinli mesafeli olmak gerek.

+5 oy
Acemi (23.6k puan) tarafından cevaplandı

Bence çok güzel olurlar. Herkez kendini bilip saygıda kusur etmezse cinsiyetin önemi yoktur.Erkekler daha dost canlısı yardımsever kıskanma dedikodu ve rekabet olmayınca dostluk daha kuvvetli ve verimli oluyor. 

+5 oy
Acemi (776 puan) tarafından cevaplandı

malesef ki olamaz. en başta çok güzel samimi duygular olabilir arkadaşlık adına ama başıma geldiği için artık olmaz kanaatindeyim. düşünün ki ilkokul lise hep berabersiniz hayatınızda da bir başka insan var o herşeyinizi anlattığınız arkadaşınız bunun üstüne sizden hoşlandığını vs vs söylüyor. bu durumda kalmak istemezsiniz. bu durum tabi ki istisnada olabilir.

+3 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

Olabilir belkide  ama ben beceremem  bir kadınla dost olmayı .yani kadınlardan  şu ana kadar çok kazık yedim  zaten onlara güvenim  bayağı azaldı. Bu yüzden bence erkeğin dostu erkek olmalıdır. 

0 oy
Bilge (82.9k puan) tarafından cevaplandı

Tabiki de olabilirler. Önemi olan karakterlerinin sağlam olması şahsen benim var sayısı çok değil ama onlar ömür boyu hayatımda olacaklar.

0 oy
Acemi (2.8k puan) tarafından cevaplandı

Olabilir sevgi varsa dostta kalınabilir. Karşı cinsle bazı insanlar daha iyi anlaşabilir.

0 oy
Acemi (32.2k puan) tarafından cevaplandı
Çokta iyi bir dost olabilir ama milletimiz bunu yanlış anlıyor neden bilmiyorum
0 oy
Acemi (28.7k puan) tarafından cevaplandı
Tabiki olabilir. Neden olmasın ki. Sadece büyükler tarafından hoş karşılanmıyor. Bence çok saçma.
0 oy
Acemi (2.6k puan) tarafından cevaplandı
Bence olamamz çünkü kiz erkek ben bunu yaşadim çocuga arkadaş olma gözuyle baktim çocuk benden hoşlandi aşik oldu.o yuzden bence imkani yok gibi

İlgili sorular

+4 oy
7 cevap
3, Şubat, 2017 Arkadaşlık kategorisinde hazalsultan Acemi (24.2k puan) tarafından soruldu
+2 oy
7 cevap
23, Mart, 2017 Arkadaşlık kategorisinde MavisV Acemi (2.5k puan) tarafından soruldu
+9 oy
15 cevap
2, Mart, 2017 Arkadaşlık kategorisinde LÜTFİ Acemi (10.6k puan) tarafından soruldu

10.2k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.1k kullanıcı

su-kacagi.istanbul

...