+4 oy
Aşk & Love kategorisinde Acemi (47.8k puan) tarafından soruldu
Birini çok seviyorsunuz ama karsinizdaki o kiisi sadece bununla yetinmeyip sizden sevginizi ispat etmenizi istiyrlor siz bu duruma nasil bir karsilik verirdiniz? Ispat edicek olsaniz neler yaparsiniz ?

7 Cevaplar

+5 oy
Acemi (17.8k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Ispat derken. Sevgi hissedilir .duygularla yaşanır. Bir erkek senin için ölürüm , kendimi asarim , senin için şunu yaparım falan filan diyorsa bilki onda sıkıntı var. Ya psikolojik yada amaç farklı. Sevgi gozlerdedir .

Ne demis ULAŞ AY 

SÖZLER ANLATAMAZ KALBIMDEKI YERINI

GOZLERIME BAK ANLA NE KADAR SEVDIGIMI .

+4 oy
tarafından cevaplandı

Sevdiğim kişi bana deseki sevdiğini ıspatla ona kırmızı gül alırdım onun icin neler yaptıgımı onu nasıl düşündüğümü onu elde edebilmek icin neler yaptıgımı ellerini tutarak hep bu anı beklediğimi ona iza ederdim ona ait bir günlük defteri verirdim işte al derdim bak seni sevdiğime kanıt günlüğümü oku derdim günlüğümde bu kişi benimle nasıl olabilir nasıl sevebilir nasıl hoşlanabilir onun icin neler yapmam lazım efendi insan olmama rağmen benimle birlikte olur mu gibisinden günlüğümü ona vererek herşeyi kanıtlardım ona 

+4 oy
Bilge (82.9k puan) tarafından cevaplandı

Kimseye bir şeyi ispat edemem inanmıyorsa sevdiğime çeker gider o zaman. bunu ispatına girecek olursak hiç bir zorluğu aşamayız zaten.

+4 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

Sevginin  ispatı diye bir şey olmaz bence yani gidip onu sevdiğim için kendimi  köprüden atacak değilim gözlerimin  içine bakması yeterli bunu anlaması  için. 

+4 oy
Acemi (24.2k puan) tarafından cevaplandı
Hiç bir şey... Benim ona olan sevgimi anlamadıysa hala ispata ihtiyaç duyuyorsa benim sevgimi haketmez o kişi böyle bir şeyi bana teklifini ederse döner arkamı giderim... Hangi ispat... Ben zaten sevdiysem her türlü sevgimi göstermişimdir ispata gerek yoktur 
+4 oy
Acemi (3.7k puan) tarafından cevaplandı

Gercekten seviyorsan o zman kiycan nikahi alcan sevdigini beaa koyacan onune aile cuzdanini al sana kapi gibi ispat diycen yoluna bakacan :)

0 oy
Bilge (97.2k puan) tarafından cevaplandı
Ben ona onu sevdiğimi söylediğim halde hissedemeyip, kanıt istiyorsa layığına yolu açık olsun.

İlgili sorular

+4 oy
7 cevap
2, Şubat, 2017 Aşk & Love kategorisinde _Premses_ Acemi (47.8k puan) tarafından soruldu
+6 oy
9 cevap
19, Mart, 2017 Aşk & Love kategorisinde misafir tarafından soruldu
+6 oy
11 cevap

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...