+6 oy
Eğlence kategorisinde Acemi (23.6k puan) tarafından soruldu

Herkesin bir şehire veya bir ülkeye gitme hayali vardır. Böyle bir imkanınız olsa veya varsa ilk olarak hangi ülkeye giderdiniz.?

13 Cevaplar

+5 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

Görmek istediğim bir çok yer var ama bunlar arasında en çok Amerika'ya gitmek istiyorum.Çünkü lise 1 de  elime büyük bir fırsat geçmişti.Amerika'da bi okula kabul edilmiştim.Ailevi sebeplerden dolayı değerlendiremedim.O zamandan beri içimde kaldı.Belki böyle bir durum olmasa bukadar istemezdim ama şuan en çok istediğim şeylerden biri diyebilirim.

+5 oy
Acemi (1.3k puan) tarafından cevaplandı

 mısır piramitleri bana her zaman gizemli gelmiştir.bu yüzden mısırı görmek piramitleri yakından incelemeyi cok isterim .tapınaklar ,o mimari yapı gercekten cok heyecan verici

+5 oy
Acemi (568 puan) tarafından cevaplandı

Balkan ülkeleri ve Hindistan ilgimi çeken ülkeler arasında yer alıyor. Balkan ülkelerinin özellikle müziklerini dinlediğimde içimi bir huzur ve enerji kaplıyor. Eminim buraların havası da insana hem huzur hem de enerji verecektir. Denize kıyısı olan Balkan ülkelerinin yeşili, tarihi dokusu, tepelere yapılmış alanları ve yazın o sıcacık güneşini görünce kendimi bir anda burada bulmak istedim. Sadece resimlerini gördüğüm Bosna Hersek, Karadağ gibi yerler beni çok etkiledi. Hindistan'ı da sürekli olarak izlediğim filmlerden dolayı merak ediyorum. Eğer ki bir gün bu ülkelere gitme imkanım olursa bol bol gezeceğim ve bu ülkeler hakkında ne kadar bilgi varsa edineceğim. Bir de insanlarının bizleri nasıl karşıladığı, adetleri, gelenek görenekleri gibi tüm detaylar benim merakımı daha da uyandırıyor. Şehir gezme konusunda her zaman bir yerden imkan bulduğum için gezecek çok da yer kalmadı.

+4 oy
tarafından cevaplandı

tabikide fransa fransayı görmek isterdim eyfel kulesini çok gelişmiş ülke diyolar fransa hakkında bircok tarihi eserlerini gezmek isterdim. baya da bir ucuz yermiş fransa daha dogrusu alışveriş yapılalacak bi  ülke diyebilirim nasipse gidmeyi düşünüyorum 

+4 oy
Acemi (17.8k puan) tarafından cevaplandı

Italya. Cim merak ettiğim bir ülke. Roma , venedik , milano bu şehirleri gezmek isterdim. Özellikle venedigi. Hatta italyancam da fena değildir. Bakalim gidicez birgun . Eminim 


+2 oy
Acemi (310 puan) tarafından cevaplandı

Amerikayı merak etmiyor değilim polislerini olsun çevresini olsun en çok merak ettiğim ülkelerden birisidir. Acaba orada yaşayanlar nasıl yaşıyorlar sex hayatları falan nasıl en çok merak ettiğim bir çok konu var.

+1 oy
Acemi (410 puan) tarafından cevaplandı

Rusya, manzarasının güzel olduğundan bahsediyorlar. O yüzden manzarasını merak ettiğimden dolayı gidip görmek istiyorum. Canlı canlı manzarasını izlemenin keyfi bir ayrı olacaktır ve insanlarının nasıl olduğunu merak ediyorum. Yaşantıları iş yaşamı ve sex yaşamı hakkında baya bir merak ediyorum.

+1 oy
Acemi (2.5k puan) tarafından cevaplandı

Cennetin diğer adı Kabe gitmek istediğim yer geri kalan her ülke benim için bu yalan dünyanın geçici güzellikleri ;)

+1 oy
Acemi (1.9k puan) tarafından cevaplandı

Paris dubai ikisini cok merak edıyorum oraya gidip en büyük cılgınlık neyse onu yapmak istiyorum hatta dubaide en buyuk yere cıkıp cığlık atmak bile istıyorum haha :)

0 oy
Bilge (53.1k puan) tarafından cevaplandı
hindistana gitmeyi çine gitmeyi isterdim daha ülkemi gezememişken yurt dışı imkansız
0 oy
Acemi (16.8k puan) tarafından cevaplandı
çine gitmek isterim. yaşam tarzzları ve  çin  seddi ni çok merak ediyorum. çin sedi ni  görmek hayalımdır ve fırsat kolluyorum.
0 oy
tarafından cevaplandı
En çok ziyaret etmek istediğim ülke hindistandır çok güxel manzaralatı varmış
0 oy
Acemi (32.2k puan) tarafından cevaplandı
Paris e gitmek istiyorum çok merak ediyorum eyfel kulesini falan

İlgili sorular

+3 oy
4 cevap
27, Mart, 2017 Eğlence kategorisinde YILDIZ's Channel Acemi (4k puan) tarafından soruldu
+2 oy
2 cevap
25, Nisan, 2017 Eğlence kategorisinde Fatma61 Bilge (87.8k puan) tarafından soruldu
+3 oy
5 cevap
5, Şubat, 2017 Eğlence kategorisinde lusbus Acemi (8.2k puan) tarafından soruldu

10.2k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.1k kullanıcı

su-kacagi.istanbul

...