+2 oy
Kişisel Gelişim kategorisinde Acemi (8.4k puan) tarafından soruldu
Hayatta en çok neyi sevdiniz Ben hayatta en çok babamı sevdim onuda 13 yaşımda kaybettim sonra bir kızı sevdim babamdan sonra en çok sevdigim o oldu onuda bu yakınlarda daha bir evet bile duyamadan onuda kaybettim hayat bu kadar acımasızmı olması gerek neden hep en çok sevdiklerimiz elimizden uçar gider hayat yüzümüze hiç gülmeyecekmi sevilmeyi her insan istemezmi neden sevilmek sevmek kadar kolay defil dünyada herkes seviyor ama bir yandada sevilmedigi için üzülüyor yanlış insanlarımı seviyoruz dogru insan karşımıza çıktıysa ve biz bu şansı kaçırdıysak ne yapmalıyız

2 Cevaplar

+1 oy
Acemi (22k puan) tarafından cevaplandı
Öncelikle başın sağ olsun kötü bir durum ailedeki bir parçanı kaybediyorsun. benim bu hayatta en çok sevdiğim şey ailem,onlara çok değer veririm ve vermeyede devam etmekteyim.
+1 oy
Uzman (105k puan) tarafından cevaplandı
hayatın sevilecek bir tarafı yok aslında acımasız sürprizlerle dolu beklenmedik anda güzel sürprizlerin olma ihtimali çok az hayatı değil bizim için en değerli olanı severiz beni de hayata bağlayan ilk defa sevdiğim biri insan en değerlilerini kaybetmekten korkar. korktuğumuz ne yazık ki başımıza gelebiliyor. hayat çok az ihtimalle yüzümüze güler.

İlgili sorular

+7 oy
13 cevap
30, Ocak, 2017 Arkadaşlık kategorisinde Blondeme Acemi (4.9k puan) tarafından soruldu
+3 oy
6 cevap
22, Şubat, 2017 Kişisel Gelişim kategorisinde Esmaaa0 Uzman (232k puan) tarafından soruldu
+4 oy
10 cevap
22, Mart, 2017 Eğlence kategorisinde yesimayv Acemi (7.2k puan) tarafından soruldu

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

117k kullanıcı

...