+3 oy
Moda & Trend kategorisinde Acemi (47.8k puan) tarafından soruldu
Benim gibi alisverise gitmeyen gittiginde cocuk gibi mizmizlanan gezmeyi deli gibi kalabalikta ordan oraya girip cikmayinkasa kuyrugu bekliyemeyip internetten ozellikle son zamanlarin populer alisveris yeri olan instagram alisveris yapanlariniz var mi? Varsa hangi kategorilerde alisverisler yapiyorsunuz ???

5 Cevaplar

+2 oy
Acemi (410 puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

İlgimi çeken bir şey olduğunda ve kapıda ödeme seçeneği varsa genel olarak alırım. Fakat fiyatı yüksek ve kapıda ödeme seçeneği yoksa almamayı seçerim. Günümüzde dolandırıcılık arttı o yüzden kendimizi sağlama almak gerekiyor. 

+3 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı

ben genelikle interneten alışveriş yaparım ama ilgimi ceken beğindiğim kıyafetler falan varsa ınstgramdan alışveriş yaparım yoksa genelikle interneten alışveriş yapmayı tercih ederim.

+1 oy
Acemi (15.8k puan) tarafından cevaplandı

tabıkı guvenılır sayfalar var ve  gayette guzel oluyor  oturdugunuz yerden alısverıs yapabılıyorsunuz bu hos bırsey    kımı ınsan secmekde zorlanır bu yuzden  tek tuşla ısdedıgını bulması begenmesı guzel bısey 

+3 oy
Acemi (310 puan) tarafından cevaplandı

Bir arkadaşım var instagram üzerinden satış sağlıyor. Fakat yaş kitlesi düşük olduğundan dolayı iade gibi bir çok zor duruma girebiliyor. Eğer ki aranızda alışveriş yapan varsa bu tarz arkadaşları zora sokmamanızı rica ederim. Soruya gelecek olursak ben yapıyorum tabii ki kapıda ödeme olan seçeneğiyle. Malum hıyar falan son günlerde en zirvedeki konu.

+1 oy
tarafından cevaplandı

İnstagram üzerinden alışveriş yapılabilir ama pek sağlıklı olmaz bunun için size önerimdir. instagramdan alışveriş yapmayınız bunca güvenilir alışveriş siteleri varken dolandırılmaya maruz kalmayın güvenilir sitelerinde alışverinizi güvenle yapabilirsiniz. 

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap
25, Mart, 2017 Moda & Trend kategorisinde Meowmeow3 Acemi (11.1k puan) tarafından soruldu
+6 oy
11 cevap
5, Mart, 2017 Moda & Trend kategorisinde Buse Acemi (1.4k puan) tarafından soruldu
+2 oy
5 cevap
25, Şubat, 2017 Moda & Trend kategorisinde Esmaaa0 Uzman (232k puan) tarafından soruldu

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...