+3 oy
Eğlence kategorisinde Acemi (23.6k puan) tarafından soruldu

Siz dizi izleyenlerdenmisiniz yoksa gece bile haber izleyenlerdenmisiniz veya hiçbirindenmisiniz hangisindensiniZ

7 Cevaplar

+2 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı

ben haberleri izlemeyi tercih ederim türkiyede vesayri dönyada ne olup bitmiş anlatıp bilgilendiriyor ben şahsen haberleri izlemeyi tercih ederim .

+1 oy
Acemi (10.1k puan) tarafından cevaplandı

Haber izlemek faydalı diye düşünüyorum ama diziler genelde haberden sonra olduğundan önce haber sonra dizi izliyorum eşit yani bazen hiç bi şey izlemem sadece sosyal medyada dolaşırım

+1 oy
tarafından cevaplandı

Bence haber dizi izlemek hayal ürünüdür gercek yaşanmamış olaylar dizide hayal ürünü olarak anlatılır ve buda insanlarda etkilenme yapabilir fakat haberler ise dünyadan haber alabilmek için önemli bir portaldır illerde ne oluyor ne bitiyor ilime ilçeme ne pahalıyor ne zayıflıyolar ne yapıyolar ne geliştiriyolar hakkında bilgisiz kalacağımız yerde tv haberleri sayesinde bilgilendirme yapılarak bilgi sahibi oluyoruz dizi filminde ise sadece can sıkıntımız oluştuğunda oturup izlediğimiz etkilendiğimiz bir hayal ürünüdür.

+1 oy
Acemi (15.8k puan) tarafından cevaplandı

kesınlıkle sahte dızılerı falan tavsıye etmıyorum acın haberlerı gerceklerı görun turkıyenın gundemını takıp edın  emın olunkı gundemı takıp etmek her konuda sıze daha fazla yararlı olucakdır  tabı dızı ızlemeyın demıyorum  ama bos bos hayal urunu seylerıde ızlemeyı sahsım adına pek sevmıyorum 

+1 oy
Acemi (2.8k puan) tarafından cevaplandı

Aslına bakılırsa ikisi de benim için değil. Nedeni ise dizilerin süreleri kesinlikle çok uzun başladığı zaman reklam araları gelsin de yerimizden kalkalım diye pes ettiriyorlar. Haberlere gelince hem vahşet, içimizi acıtan, yürek yakan görüntülerden oluşuyor. 

+1 oy
Uzman (232k puan) tarafından cevaplandı

haber ızlemeyı sevıyorum ama ızledıgım dızılerımde var tabı 15 temmuzda darrbeyı haberlerden görmüştük haberler olmmasaydı ne yapardık..:angel:

0 oy
Bilge (97.2k puan) tarafından cevaplandı
Televizyondaki haberler moralimi bozduğu için benim tercihim dizilerden yana. Ama öyle diziler değil, eğlenceli diziler.

İlgili sorular

+2 oy
3 cevap
4, Mayıs, 2017 Kültür & Sanat kategorisinde BEYAZ Uzman (165k puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap
1, Mayıs, 2017 Gündem kategorisinde BEYAZ Uzman (165k puan) tarafından soruldu
+2 oy
5 cevap
1, Mayıs, 2017 Gündem kategorisinde sanilya Acemi (22k puan) tarafından soruldu

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...