+7 oy
Eğlence kategorisinde tarafından soruldu

Okul siralarina hepimiz oturduk ama kimileri o gunleri guzel degerldndidi kimi de haril haril ddds calisti. Anlafin bakalim merak ediyofun guzel anilafinizj

Acemi (1.3k puan) tarafından yorumlandı
Siniftaki arkadaslarla  toplanıp lunaparka gitmiştik. Buraya kadar normal ama biz gondolu işleten abiden halay acmasini isteyip sesi sona verdirmistik. Sonra herkesin gozu önünde yaklasik yirmi kisi halay cekip oynamıştik millet bizi izlemisti . Okul sınırları icerisinde olmasa da sinif arkadaslariyla girdiginiz o ruh halinin harika bir ornegi bence :))

15 Cevaplar

+5 oy
tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Kardeş süper soru! Okulda yaşadığım en güzel anlar gevezelik yaptığım an'lardı. Sınavda telefondan internete girip soruları cevaplıyordum hoca beni yakaladı napısoyun evladım " hocam kız arkadışım mesaj attı" ona bakıyordum. Yazılı kağıtlarını değiştiriyorduk soruların cevaplarına şiir yazıyordum varya güzel günlerdi yaa. 

+5 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

4 yıldır lisede okuyorum  hiç hayal ettiğim gibi bir öğretim  dönemi olmadı . İlgi çekici hiçbir  yani yok .

+5 oy
Acemi (4.4k puan) tarafından cevaplandı

Siniftaki arkadaslarla  toplanıp lunaparka gitmiştik. Buraya kadar normal ama biz gondolu işleten abiden halay acmasini isteyip sesi sona verdirmistik.sf

+4 oy
Acemi (27.8k puan) tarafından cevaplandı

Okuldaki en güzel maceramız okuldan kaçmam :) cok eğlenceli ve heyecan vericiydi. Öğretmenlere ve ailelere yakalanmak da cabası. Tabi bunu göze alıyorduk :)

+4 oy
Acemi (1.9k puan) tarafından cevaplandı

Benim en güzel maceralarım adrenalin arttırıcı kopya çekme eylemleridir. Özellikle sınıfta kuş uçurtmayan hocaların dersinde konuyu çalıştığım ve  bildiğim halde kopya çekmişliğim vardır:) Pekiyi kopyayı başarı ile çekmiş miyim? hayır ellerim titrer heyecanlanırım hep. Zaten o heyecanı arıyoruz değil mi.

 Bazısı kalkar yüksek bir tepeden kafa üstü atlamaktan haz alır. Bizim öyle imkanlarımız yok. Ama adrenalin insana bu yaşamda "yaşadığı" hissini veriyor. O yüzden heyecan verici küçük yaramazlıkların hayatı renklendireceğine inanıyorum.

+4 oy
Acemi (23.6k puan) tarafından cevaplandı

Ben öğretmen ile çok güzel iletişim kurardım. Genelde sınıf sözcüsü bendim. Sınıf bir istekte bulunncaksa hemen bana söyletirlerdi. Lisede yeni bir öğretmen gelmişti. İlk görevi çok genç bir beydi. Sınıfa girdi masasına oturdu yokklama yapıldı tam drfteri imzalarken ben boş cips kağıdını şişirip patlattım. Öyle bir ses çıktı ki adamcağız havaya hopladı dolma kalemi elinden fırladı yere düştü. Kim yaptı bunu diye sordu. Ben ayağa kalkınca şaşırdı sanırım erkek bekliyor du. Neden yaptın dedi. Bende hoşgeldin şakasıydı Hocam üzgünüm çok korktunuz sanırım biraz abarttık dedim zoraki bir gülümseme ile olsun önemli değil cümleten hoşbulduk dedi. Daha sonra en iyi anlsştığımız öğretmenlerden biri oldu. Saygılarımı sunarım. 

+4 oy
tarafından cevaplandı

Okulda yaşadığım güzel maceralardan biri öğretmenin kafasına kağıt parcası atmak sonrasında dışardan gecen adamlara bağırıp cam arkasına saklanmak sınavda hocayla daalga gecmek gibi birsürü maceralar yaşadık  

+4 oy
Acemi (3.1k puan) tarafından cevaplandı

Sıraların üstüne çıkıp kovalamaca oynamak çok zevkli düşmek garanti ölüm için senet imzalarız

+4 oy
Uzman (186k puan) tarafından cevaplandı

Okul yaşadığım en iyi macera okul müdür yardımcısına kafa tutmamdı okuldan atılabilirdim

+3 oy
Acemi (39.5k puan) tarafından cevaplandı

ooo okul yaşadığım bir çok güzel an var liseden bir maceramı söyleyeyim o zaman bizim kızlar erkekler bir mehteran takımımız vardı bir tarih hocamızın önderliğinde kurmuştuk. çok güzel anılarım oldu tatillere gittik başka yerlerde gösteriler yaptık en güzeli yetenek sizsinize çıkmıştık 2 tur:)

+2 oy
tarafından cevaplandı

Okul hayatım berbattı benim hep yalnız takılıyodum yaa onun için pek anım olmadı

+1 oy
Bilge (97.2k puan) tarafından cevaplandı
Ben sakin bir öğrenci olduğum için okul yıllarında kayda değer bir şey yaşamadım pek.
+1 oy
Acemi (43.3k puan) tarafından cevaplandı
Birkere tiyatro salonunda perde arkasında mikrofonla müdür hakkında kötü şeyler dedim haha bütün salon duydu
+1 oy
Acemi (19.9k puan) tarafından cevaplandı
Cok guzel günlerimiz gectı ya okul maceralar ı bitmez hıc halada arkadaslarla hatırlarız. Bı gun dort kısı okula yakın pazara gittik butun paraları bırlestırıp cılek muz erık kıvı uzum felan alıp tum gun okulda doyasıya meyve Şenliği yapmıştık
+1 oy
Acemi (11k puan) tarafından cevaplandı
Okulda yaptığımız geziler ve benim edebiyatçılarla birlikte yaptığım yemek ziyafeti :))
Bunları asla unutamam...

İlgili sorular

+3 oy
5 cevap
4, Şubat, 2017 Eğlence kategorisinde Mustafa66 Acemi (9.9k puan) tarafından soruldu
+2 oy
3 cevap
1, Nisan, 2017 Kişisel Gelişim kategorisinde GULER55 Acemi (394 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...