+3 oy
Eğlence kategorisinde Acemi (17.8k puan) tarafından soruldu

Ask bence zamanla yerini sevginin aldığı bir olgu.karsi cins karşısında yaşadığınız hayal kırıklıklarıni , yaraları geri sarar mi ASK ?

16 Cevaplar

+4 oy
Acemi (47.8k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Güzel günlerin hatrına aşk herseyi affeder mi ?? Ne guzel bi sarki demi? Ama iste hayatta bu kadar tozpembe olsa keske sarkilar gibi ama degil malesef hayat acimasiz insanlar tahammülsuz sevgiler asklar yalan dolan olan asklar da uzun sureli degil. Ben askin hersyi affetmekten ziyade herseyi alttan aldigini gozunu kor ettigini dusunuyorum askin evet sirf asik oldugunuz icin bircok seyi alttan alabilirsiniz ama ilerde bir bakmissinizki sevdiginiz insanin mutlilugu icin yapiyorsunuz herseyi kendi karakterinizden odun verdiginizi mutsuz oldugunuzu farkediyorsunuz buda kotu bi durum bence hersey affedilirse iki tarafta zamanla.mutsuz olur affedilmeye degecek ne varsa oturulup konusulmasi ortak bir karar dogrultusunda affedilmeyi hakediyosa affedolmeli ve ayni haya ikinci ucuncu bonbesyuzuncu kez yapilmamalidir yoksa iliski cok fazla yipratilir zamanla mutluluk sevgi ask da biter diye dusunuyorum ben 

+4 oy
Acemi (24.2k puan) tarafından cevaplandı

Tabiki de benim fikrim aşk her şeyi affetmez.. Çünkü affedilemez şeylerde var üzül üzül affet nereye kadar bir yerden sonra aşk ta biter bu şekilde sevgide.. 

+4 oy
Acemi (23.6k puan) tarafından cevaplandı

Bana göre etmez. Affetmeyi çok severim. Özellikle sevdiklerime hiç kıyamam. Ama hata çok büyük ise aldatmak yalan gibi affetmem. 

+3 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı

aşk yeri geldiğinde afetmez ama aşk öyle birşeydir ki karşında ki kişinin seni sevmediğini bile bile sevmektir aşk vazgecilmezdir.

+3 oy
Acemi (23.7k puan) tarafından cevaplandı

Aşk herşeyi affetmiyor malesefff.. eğer ki çok derin yaralar varsa zaten aşkım affetmesine de izin vermeyin 

+3 oy
tarafından cevaplandı

aşk herşeyi affetmez aşkın tanımı öle basit değildir aşk oyuncak değil bir kerem aşkı tatmalı ve yaşamalı ama ki sahte insanlarla aşkı tatmamalı siz siz olun sevgiliniz var ise ona devamlı ıuyarıda bulunun cocuk gibi tavırları unutsun 

+3 oy
Bilge (82.9k puan) tarafından cevaplandı

Aşk karın doyurmaz hiçbir şeyi onarmaz. Napıcaz aşığız diye her şeyi kabul mu edicez. Affetmez.

+1 oy
Uzman (186k puan) tarafından cevaplandı

Bence affetmetmez niye sorarsanız. Aşık olduğum kadın beni küçğk düşürürse elaleme rezil rüsva ederse gidip intihar etsin daha iyi affetmem.

+2 oy
Acemi (310 puan) tarafından cevaplandı

Herşey hemen hemen affedilebilir fakat aldatılma olgusu affedilemez. Benim çevrem de bir arkadaşım var kızın en yakın arkadaşıyla kızı aldattı. Şimdi böyle bir şey de kızın affetmesi ne kadar doğru olur? Aşk hani bazı şeyleri affedebilir fakat aldatmayı asla. Benim görüşüm böyle.

+2 oy
Acemi (308 puan) tarafından cevaplandı

Aşk herşeyi belki affedebilir fakat güven sarmasını yani aldatmayı asla affetilmeyebilir. Affedilecek şeyler vardır mesela ne bileyim ufak tefek yanlışlar olabilir. Fakat aldatma büyük bir hatadır ve bunu affeden insan ya salaktır ya da çok aşıktır. Zaten aşıkla salak arasında bir fark yoktur. Aşk insanın gözünü kör eder.

+1 oy
tarafından cevaplandı

Tabikide affetmez ilişkinin temelini sarsan yanlıslar oldugu vakit nasıl affedilsin buyuk hataları aşk bile affetmez

+1 oy
Acemi (4.5k puan) tarafından cevaplandı

Çok seviyosa tabikide affeder sevmek herşeyin önüne geçer...Affeder ama yaptığı şeyi unutmaz .

+1 oy
Acemi (8.2k puan) tarafından cevaplandı

aşkı kutsal kılanlardan biri de bu değil midir zaten affetmek... tek bir insanı affedebilmek..

+1 oy
Uzman (232k puan) tarafından cevaplandı

yeri geldıgınde affeder ama affedılecek şeyler var affedılmeyecek şeyler var. ben her zaman karşı taraftanda düşünerek hareket ederım tez canlı degılımdır oturur ıyıce düşünürüm egerkı affedılecek bır konuysa affederim :D

0 oy
Acemi (1k puan) tarafından cevaplandı
bence aşk aldatma hariç herşeyi affedebilir yalanları da affetmez
0 oy
Acemi (13.8k puan) tarafından cevaplandı
Ask ne hatalari unutur ne yaralari sarar ne karin doyurur. Ask guzel bir histir ama iyi bir olay değildir. Insan sagligina aykiridir bir defa. Birini sevmeniz acilarinizi kapatmaz. En fazla nefret ede ede seversiniz.

İlgili sorular

+2 oy
4 cevap
19, Nisan, 2017 Aşk & Love kategorisinde Fatma61 Bilge (87.8k puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap
19, Nisan, 2017 Aşk & Love kategorisinde Fatma61 Bilge (87.8k puan) tarafından soruldu
+5 oy
10 cevap
2, Şubat, 2017 Aşk & Love kategorisinde Orçun Acemi (17.8k puan) tarafından soruldu

10.2k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.1k kullanıcı

su-kacagi.istanbul

...