+2 oy
Eğlence kategorisinde Acemi (24.2k puan) tarafından soruldu
Sizi aldattığı için sevgilinizden ayrıldınız bir süre sonra çok pişman olduğunu ve tekrar barışmak istediğini söyledi size ne yapardınız? 

13 Cevaplar

+3 oy
Acemi (47.8k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Tekrar geri gelmeyi düsünen adam pişman olacağı seyler yapmaz sevdiği kadına sadık kalır.eger yapiyosada bedelini sevdigi kadini kaybetmekle öder.ne bu çocuk oyuncağımi cani isteyince aldatıcak cani isteyince gidicek isteyince gelecek oldu baska istegide varmışmi yok öyle birsey seven adam al dat maz NET ! 

+2 oy
Acemi (3.7k puan) tarafından cevaplandı

Eger bana tekrar donmek isterse diycem tek laf nerde unuttuysan oraya git olur kardesim aldatma kucuk birsey degildir belkide ileriye donuk dusunurken boyle birsey gelmesi insani derinden etkiler affetse bile hep aklinda supeler kalacak acaba yine aldatiyor mu diye bu dusunceyle yasayacagima kafama takacama yuzune bile bakmam daha iyi

+1 oy
Acemi (23.6k puan) tarafından cevaplandı

Ben her hatayı affederim ama aldatmayı asla. Bir insan pişmsn olacak işi yapmaz. Beni istemeyeni ben hiç istemem. Nerde soyunduysan orda giyin der gönderirim. 

+1 oy
Acemi (23.7k puan) tarafından cevaplandı

Bak başıma geldi aldattı affettim ama hayatımın en büyük hatasını yapmışım onu anladım . Bir daha başıma böyle birşey gelirse asla ve asla affetmem 

0 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı

ben öyle istediği gibi gelip istediği gelen ssevgili istemem gücü yetiyorsa bir ömür sevsin göcü yetmiyorsa atalarımızın dediği gibi gidene yol yakışır.

+1 oy
Acemi (2.8k puan) tarafından cevaplandı

Öyle bir dünya yok yok diye cevap veririm kusura bakmasın giden gitmiştir diye de demek istemiyorum. Ama biten birşeyler vardır ki gitmiştir. Zorlamanın anlamı yoktur. Bence dönüyorsa pişman olduğu için değil başkasını bulupta onda eski ilişkide yaşadığı sevgiyi bulamadığı için dönmek istemiştir.

0 oy
tarafından cevaplandı

kabul etmem son pişmanlık fayda etmez benimle birlikteysen ölene kadar benimlen olcan kendi kafana göre coluk cocuk gibi hareket edersen benim gibi adam gibi adamı kaybeter ağlasa dahi acımam ben niye acıyayım ben ağlarken o bana acıdımı ? acımadı tabikide 

+1 oy
Bilge (82.9k puan) tarafından cevaplandı

Ben buna okuduğum kitabı tekrar okumam diyerek cevap verirdim. Her şey tadında ve zamanın da güzel.

0 oy
Uzman (186k puan) tarafından cevaplandı

Yaa sonuçta bana yamuk yapmış ama onu çok seviyorsam affetme ihtimalim olabşlir. Ama yine aynı şeye yaparsa ona kapıyı gösteririm.

+1 oy
Acemi (310 puan) tarafından cevaplandı

Tekrar pişman olacaksan neden aldatıyorsun? Hani aldatmasa sonra gelse tamam barışırım ama aldattıktan sonra iş işten geçmiştir. Affedecek olan insanda hayatının en büyük hatası yapar. Bir daha aldatılmaması için bir neden yok ki ortada. Sonuç olarak aldatıldıysanız ne kadar acı çekerseniz çekin ve ne kadar severseniz sevin ASLA BARIŞMAYIN!

0 oy
Acemi (308 puan) tarafından cevaplandı

Aldatmanın geri dönüşü olmaz. Yani çıkmaz sokak aldatmaktır. Bu sebepten ötürü eğer ki çok sevmiyorsam affedemem. Fakat eğer ki çok seviyorsam içim yana yana mecburi olarak affedeceğim. Tabii ki daha sonrasında beni gene bırakacak fakat yapacak bir şey yok.

0 oy
Uzman (232k puan) tarafından cevaplandı

bakın her ınsan hata yapabılır öenemlı olan hatasını affetmek affettırmek ve tabıkı bır daha yapmamak. eger affetmezsen senelerını cöpe atarsın aklında hep bı ukte kalır gıden gıder acaba affetseydım ne olurdu dıe düşünecegıne affet ve yaşa en azından gene aldatıp ayrıldıgınzda ıcınız tamamen rahat eder. ben ona bır sans verdım sonucta dersınız. 

0 oy
tarafından cevaplandı
Keainlikle beni aldatan insanla tekrar bir araya gelemem bu şahsiyetime ters düşer

İlgili sorular

+4 oy
10 cevap
12, Mart, 2017 Aşk & Love kategorisinde lale deniz Acemi (28.7k puan) tarafından soruldu
+4 oy
5 cevap
3, Mart, 2017 Eğlence kategorisinde Nedesem_BilmemKi Uzman (151k puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap
7, Nisan, 2017 Aşk & Love kategorisinde Begum Aksoy Acemi (2.2k puan) tarafından soruldu

10.2k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.1k kullanıcı

su-kacagi.istanbul

...