+4 oy
Eğlence kategorisinde Acemi (24.2k puan) tarafından soruldu

Issız bir adaya düştünüz sizi en çok korkutan şeyler ne olurdu? Ben en çok beni bir daha bulamayacaklar diye vede sç susuz kalmak tan korkardım sanırım.. 

8 Cevaplar

+5 oy
Acemi (23.7k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Valla o saatten sonra korkmak bi işr yaramaz %90 öleceğim için öyle bir kenarda durup beklerim:D

+1 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı

ısız adaya düşmem pek ama varsyalım düştüm hızlı hareketlerle tek bir yöne doğru ilerle burdan cıkmak için bir yol bulmayı düşünürdüm.

+1 oy
Acemi (2.8k puan) tarafından cevaplandı

böcek ısırmasından, karanlıktan, yanıma önceden yemek konserve türü alıpta bitince yemek bulamamaktan, uyurken kötü kabus görmekten...

+1 oy
tarafından cevaplandı

beni en cok korkutan korku filmleri oldu gercektende öyle bir efect vermişler ki helal olsun ne diyim çok korkulu filmler izlemeye ve korkmaya bayılırım neredeyse bi hobi haline getireceğim sinemalardada aynı şekil korku heycan derken izleyip geciyorum bakasına 

+1 oy
Bilge (82.9k puan) tarafından cevaplandı

Ben sıkıntılı zaman insanıyım her zor durumda içinden çıkacak illa ki bir çözüm bulurum.    Eminim orada da yapılacak bir şeyler bulurdum. Çaresizlik bana göre değil.

+1 oy
Uzman (186k puan) tarafından cevaplandı

Karanlıkta tek başıma kalmaktan çok korkuyorum. Gece yürüyüşe çıktığımda karşıma yırtıcı bir yaratık çıkarsada çok korkarı .

+1 oy
Acemi (15.8k puan) tarafından cevaplandı

Keske öyle bi adaya dussem dıyorum bosver kımse bulamasın yalandan    kötulukden uzak tek basına su bulamazsan  ölursun   ama  dunyanın bıle 4/3 su ıken  onuda bulursun yıcekmı ısdıyorsun ?  dunyanın her yerınde  bınlerce nımet var  merak etme rabbim bi insanin canını  alacagı zaman keser rıskını nerde olursan ol uzayda olsanda fark etmez yeterki Rabbine ve kendine inan ozaman  hıc bıseyden korkmazsın korkmak ısdesen bıle korkamazsın 

+1 oy
Acemi (594 puan) tarafından cevaplandı

Şimdi birincisi o adada ne işim var? Gemi mi battı? Eğer böyle ise ve ben tek başıma kurtulmuşsam demek ki evrendeki yasalar benim yaşamam gerektiğine karar vermişler derim. Ayrıca nefes alan her varlığın mutlaka rızıklandırıldığına da inanırım. Bu sistemleri yaratan Allah bu adada da benim rızkımı verecektir. O  halde bana çabalamak düşer. Su ararım öncelikle. Sonra yemek. En son barınacak ve tehlikelerden korunacak bir barınak ararım.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap
7, Mayıs, 2017 Eğlence kategorisinde Ulascangokgoz Acemi (999 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
22, Nisan, 2017 Eğlence kategorisinde BEYAZ Uzman (165k puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap
25, Mart, 2017 Gündem kategorisinde misafir tarafından soruldu

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...