+9 oy
Moda & Trend kategorisinde Acemi (23.6k puan) tarafından soruldu

Bu sene file çorap lar çok moda. Birçok bayan kullanıyor. Ama nedense bana çok itici geliyor. Sizce nasıl. 

8 Cevaplar

+7 oy
Acemi (47.8k puan) tarafından cevaplandı

Kesinlikle zevk meselesi. Ama banada itici geliyor cok hic tarzim degil. Insan kendine yajisani giymeli moda diye sekilden sekile girmeye hic gerek yok bence :))

+5 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı

fili corabın ne olduğunu nasıl birşey olduğunu bilmiyorum ama güzel fit vücutlu bayanlara herşey yakışır diye düşünüyorum.

+4 oy
tarafından cevaplandı

file corap giyinenler çok ilgi geciyor ama ki bir insanın eşi veya kızı bu şekil giyinip dışarı cıkdığıma zaman iyi sövüldüğünü herkes bilmelidir insan bir kere sapıtmaması icin bu tür corapları kızlara önermiyorum kendini güvene almaları icin daha kapalı giymeleri önerilir 

+6 oy
Acemi (24.2k puan) tarafından cevaplandı

Evet banada çok itici geliyor kadını bayağılaştırdığını düşünüyorum.. Hiç hoş görünmüyor ne yazık ki.. 

+5 oy
Uzman (186k puan) tarafından cevaplandı

Valla ne yalan söyli güzel bayan olırsa ve file çorap giyerse beni hasta eder hem güzele ne yakışmaz. Güzel bayanlara sevgiler

+5 oy
Uzman (310k puan) tarafından cevaplandı

bende çok yakışmadığını düşünenlerdenim. Her kızın kendine göre sitili var kendi sitiline uygun giyindiğiniyorsa zaten güzel görünecektir. bir insanı güzel gösteren diğerine hiç yakışmayabilir. 

+1 oy
Acemi (10.6k puan) tarafından cevaplandı

erkeklerde kadın organlarını meyve veya sebze ile benzeştirme eğilimi vardır. misal portakal gibi göğüs, karpuz gibi kalça, ayva göbek... vs.

eskiden de manav alışverişleri, file ile yapılırdı. filenin içine doldururlardı meyve sebzeyi. o dönemin ergenleri artık büyüdüler. yolda gördükleri file çoraplı kadınları, yürüyen manav reyonuna benzetiyorlar. hemen serbest çağrışım yapıp, onu yemek istiyorlar canları çekiyor.

vapurdaydım eminönü iskelesindeydim. file çoraplı bir hatun geldi ama ne hatun. yanında sevgilisi de vardı. tam karşımdaki 4 tane pos bıyıklı amcadan birisi hemen bağırdı. "fileli batlıcaaaaan, fileli batlıcaaaan..." kız döndü baktı, bişi demedi. ne desin ki? adamı çiğ çiğ yerler. sevgilisi de bişi demedi, diyemedi. diyeydi ben arka çıkardım ama işte yürek yokmuş çocukta o da ayrı mevzu tabi.

velhasıl, manavların file kullandıkları devir geçti. fakat o neslin çocukları yaşadıkça, o neslin çocukları bugün üredikçe, genlerini aktardıkça, file çorap giyen kadınlar hep "fileli batlıcaaaan" saldırısına maruz kalakacaklardır. olmamalıdır, oldurmamalıdır. amma ve lakin, olacaktır.

+1 oy
Acemi (39.5k puan) tarafından cevaplandı

Benim tarzım giyiyiorum da ama çorabın filesine ve giyen insanın fiziğine göre de değişir çekici olup olmadığı böyle düşünüyorum

İlgili sorular

+16 oy
29 cevap
30, Ocak, 2017 Moda & Trend kategorisinde hakan0616 Acemi (10.5k puan) tarafından soruldu
+11 oy
17 cevap
1, Şubat, 2017 Kızlara Özel kategorisinde Hatice Acemi (23.6k puan) tarafından soruldu
+3 oy
6 cevap

10.2k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.1k kullanıcı

su-kacagi.istanbul

...