+10 oy
Aşk & Love kategorisinde Acemi (10.5k puan) tarafından soruldu
''Aşkım'' olma sen benim ''canım'' ol!
Çünkü ''aşk''a zarar veriyor insan, ama ''canına'' kıyamıyor!

21 Cevaplar

+5 oy
Acemi (3k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

bence değişebilir ama onu sen doğal haliyle sevdiysen niye değiştirmeye çalışıyorsun.bence değişebilir ama onu sen doğal haliyle sevdiysen niye değiştirmeye çalışıyorsun.

+6 oy
Acemi (6.6k puan) tarafından cevaplandı

Arkadaşlar ben değişmem çünkü kendimi niye değiştiriyim ki beni seven böyle sevecek kardeşim işte bukadarı yeterli bb

+7 oy
Acemi (884 puan) tarafından cevaplandı

Bence değişmeli çünkü belkide karşısındaki insan onu hayatı boyunca hep mutlu edeceği kadın olabilir :angel:

+6 oy
Acemi (27.8k puan) tarafından cevaplandı

Değişir bence tabi eğer gerçekten seviyorsa.. Kadın da erkek de değişir. Ama ben kimseyi değiştirme hayatına müdahale etme taraftarı degilim o dogru yolu anlayıp idrak edebilmeli

+6 oy
tarafından cevaplandı

Aslında bu göreceli bir konu. Ben şahsen sevdiğim insanı üzecek bir yönüm varsa onu değiştirmeye çalışırım tamamen hiçkimse için değişemem.

+6 oy
Acemi (1.9k puan) tarafından cevaplandı

Evet bir erkek sevdiği kadın için değişebilir, hele ki onu kaybetme riski varsa kesinlikle tavır davranış fiziksel görünümü başta aşağıya değiştirebilir. Ben 140 kilodan 70 kiloya inen erkekler tanıyorum. Sırf kız arkadaşı ona çok kilolusun dediği için. Ayrıca kız da sevdiği erkek için kendini değiştirir. Yeterince seviyorsa bu çok zor değildir. Huyunu suyunu değiştirebilir. Bu biraz yapmacık gibi görünse de zamanla bu değişim kalıplaşmaya başlar.

+4 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

Bunu yaşadım sevdiğim kız için çoğu şeyden vazgeçtim başlarda buna deydi  ama bir süre sonra vazgeçtiklerim olmadan olmadığını  farkettim  ve kızı  degistirdim:d

+5 oy
Acemi (19.5k puan) tarafından cevaplandı

 Seven bin kadın sevdiği erkeği değiştirmek istemez her haliyle sever zaten değiştirmek istiyorsa değiştirmeye çalıştığı kişi gibi birini bulsun en adlı bu bence kimse kimseyi deystrmeye çalışmasın mantıksız  geliyor anlasamiyosan bırak adamı rahat bırak yolu açılsın başının etini yemeye calsp deystrcem istemekle olmaz bu isler daha :) anlatacak bisey bulamıyorum böyle kadınları hic sevmem açıkçası bazı kotu huylar vardır uyari verirsin fakat bi insani degstrmek kimseye düşmedi :))

+4 oy
Acemi (2.8k puan) tarafından cevaplandı

Değişimin alasını yapar bence tabi gerçekten seviyorsa kimse istediğini kişiyi dört dörtlük kalıplarla bulamaz ki ama bi insanı aşık olur ve ondaki eksiklikleri bile görmez başta zaman geçtikçe gözüne batar bazı şeyler bu yüzden bitmez mi zaten çoğu ilişki uzun süreli ilişkilere baktığımız zaman her iki tarafta bişeylerden ferakat etmiş az da olsa değişmiş oluyo heleki çok seviyosa fiziğinden tutunda karakterine kadar değişenler var tabi biz bi durumda ideal sevgiliyi kendimiz yapıyoruz ona aşık değiliz ama bizim istediğimiz gibi olursa aşık olacakmışız gibi:)

+4 oy
Acemi (18.7k puan) tarafından cevaplandı

bir erkek sevdiği kadın için 

değişmekten tut hayatını verir yani tabikide degişir 


+4 oy
Acemi (23.6k puan) tarafından cevaplandı

Bence kimse kimsenin değişmesi için uğraşmasın. İkili ilişkilerde en büyük kayıp birbirini değiştirmek isteyen insanlar arasında oluyor. Sevdiğini olduğu gibi kabul et yadahiç birlikte olma. Değişmesine çalışmak sadece onu yıpratır. 

+4 oy
Acemi (913 puan) tarafından cevaplandı

İnsan yedisinde neyse yetmişinde odur.5 yaşında oluşuyor kişilik.Bence insanları olduğu gibi kabul edin sizi de olduğunuz gibi kabul edenle mutlu olmayı deneyin..herkes için kendimizi değiştirmeye çalışmamız imkansız !!!

+4 oy
tarafından cevaplandı

bir erkek sevdiği kadın icin iyi birisiyle değişirim kötü birisiyse asla değişmem bunu bilsin ilkk önce o sıgara iciyor diye sende sıgara iceceksin derse o işi gecsin bir kere ben böyle şeylere cok karşıyım.sevmem böyle şeyleri ben nasılsam iyiysem temiz kalpliysem sevgilimde öyle olacak 

+4 oy
Bilge (82.9k puan) tarafından cevaplandı

Kimse kimse için değişmiyor hele ki belli bir yaşa geldikten sonra. Değir gibi davrananları kastetmiyorum tabi.

+4 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı

evet bir kadın sevdiği bir erkek için değişir ve benim için değişen cok kız oldu kendi eski alışkanlıklarını bırakan sırf dediğim için.

+2 oy
Acemi (2.2k puan) tarafından cevaplandı

Değiştirmemek en doğrusu tabiki sonra o senin sevdiğin kişi olmuyor ki. Ama bazı yönlerini törpüleyebilir insan sevdiği için. Bazı alışkanlıklarından vazgeçebilir buda değişmek sayılırsa evet değişebilir. İnsan sevdiği için neler yapmaz ki. 

+2 oy
Uzman (186k puan) tarafından cevaplandı

Ben hickimse icin degisme taraftari degilim sonucta karsimdaki insan da benim degismemi beklememeli eger bana uyum saglamazsa benden uzaklasir zaten

+1 oy
Uzman (175k puan) tarafından cevaplandı

Eğer degismesi  gereken bir konu varsa her insan zaten değişmelidir. Bu sadece erkek için geçerli değildir. tabiki kendinden çok odun vermeden.

+1 oy
Acemi (39.5k puan) tarafından cevaplandı

sevdiği kadın için tabiki değişebilir karakteri açısından demiyorum karakter zaten değişmez. 

+1 oy
Acemi (28.7k puan) tarafından cevaplandı
Gerçekten seviyorsa değişir. Sevgi emek ister çaba ışte o yüzden değişir.
+1 oy
Acemi (43.3k puan) tarafından cevaplandı
Tabiki değişir yanlış olan bir hareketleri varsa sevdiği kadın için vazgeçer

İlgili sorular

+3 oy
8 cevap
10, Şubat, 2017 Aşk & Love kategorisinde Esmaaa0 Uzman (232k puan) tarafından soruldu
+6 oy
7 cevap
4, Şubat, 2017 Aşk & Love kategorisinde misafir tarafından soruldu
+5 oy
6 cevap

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...