+2 oy
Aşk & Love kategorisinde Acemi (10.1k puan) tarafından soruldu

Siz birisine aşık oldunuz onu çok seviyosunuz ama onun seni sevmediğini öğrendiğinde ya da sevdiğin başkasıyla sevgili olursa naparsınız? :(

4 Cevaplar

+1 oy
Acemi (3.2k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Bir akşam yağmur yağıyor, hava karanlık, ay kendini göstermiyordu. Kız bu havada yağmur damlasının toprağa düşerken ki kokusunu almak için balkon kapısını açtı ve cam balkondan iki elini paralel şekilde tutup yağmur damlasını tutmaya çalıştı. Bi ses geldi aşağıdan: " Ben sana gel demedim mi sevdiğim?" Kız telaş içinde "sen kimsin?" dedi. Beklediğin kişi dedi o ses. Kız " Senin beni beklemedigini biliyorum. Sen bir hayalsin benim için. Bu yağmur ne kadar gerçek ise sen sadece yüreğimden gelen ses, bekledigim sonucsun ama biliyorum ki sen hayalsin. Belki beni değil başkasını seviyorsun ve hayatının her anını onla geciriyorsundur kimbilir... Bile bile... olmayacağını bile bile ateşe atamam kendimi. Bu yağmur sana doktuklerimdir. Senin bana verdiğin ise avucumda birikmeyen ne yagmursun ne de dua...

Acemi (10.1k puan) tarafından yorumlandı

Çok güzel şeyler yazmışsın Yazdıklarına bayıldım mükemmel bir cevap hele hele ki o son cümleler süper

Acemi (3.2k puan) tarafından yorumlandı

Teşekkür ederim dılann. Benim dünyamda bu iste. İçimden geçenleri kağıda dökmek beni rahatlatıyor. Beynimin bir köşesinde taşımak yük. İleri de belki de bir kitap çıkarırım belli mi olur :)

tarafından yorumlandı

Şaşkın kız tebrik ederim aramıza hoşgeldin bu arada iyi eğlenceler iyi kazançlar dilerim yazısını okudum cok beğendim tebrik ederim doğruları söylemişsiniz.

Acemi (10.1k puan) tarafından yorumlandı

Hakkında hayırlısı olsun çok güzel bir yeteneğin var inşallah çıkarırsın kitabını gönlünden ne geçiyosa olsun başarılar :)

Acemi (3.2k puan) tarafından yorumlandı

Çok teşekkür ederim dilann. Allah herkese emeğinin karşılığını versin. Tamamına erdirsin inşallah. Biliyorsun ki yarim kalmis işler her zaman hüzün verir insana. Bir pişmanlığa bin keşkeler edilir. Allah sonuca ulastirsin inşallah.

Acemi (10.1k puan) tarafından yorumlandı

Rica ederim canım inşallah dediğin gibi Allah herkesin emeğinin karşılığını versin gerçekten mücadele eden işini yarım bırakmayan hakkıyla veren herkesin Allah yardımcısı olsun çok sağol güzel sözlerin için

Acemi (3.2k puan) tarafından yorumlandı

Erhan teşekkür ediyorum güzel temennilerin için. Dilimin ve elimin yettiğince bir şeyler anlatmaya çalışıyorum. Senin de ellerine sağlık.

+2 oy
Acemi (312 puan) tarafından cevaplandı

Ben onu etkilemeye çalışırdım ve güvenini kazanmaya cabalardım fazla takmazdim ama üzüldüğünü ona belli ettirisin velhasır vazgeçmiceksin  yoksa kaybedersin

+2 oy
tarafından cevaplandı

Sevdiğim sevmiyorsa zorlamaya gerek yok sen yoluna ben yoluma derim bu kadar basit fazla uzatmaya gerek yok demi ama 

0 oy
Acemi (28.7k puan) tarafından cevaplandı
Bu durum aynen başıma geldi. Ben onu seviyordum onun sevgilisi vardı ve birbirlerini seviyorlardi. Bende onu unutmaya çalıştım. Sonunda unuttum. Bazıları gibi onu unutmak için birisini de kullanmadım. Sadece unutmam gerektiğini biliyordum. Beni sevmemesi haklı onun çevresindeki kızlar gibi olma şansım da yoktu zaten.

İlgili sorular

+5 oy
16 cevap
4, Şubat, 2017 Eğlence kategorisinde Ayşe Dinçer Acemi (1.5k puan) tarafından soruldu
+3 oy
7 cevap
13, Şubat, 2017 Aşk & Love kategorisinde misafir tarafından soruldu

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...