O Anda Üstüne Atlayıp Dövesim Geldi

+22 oy
28 Ocak 2017 Kızlara Özel kategorisinde sibell Acemi (516 puan) sordu

 İki yıldır süren bir birlikteliğim vardı. Vardı diyorum çünkü artık beraber değiliz, ayrıldık. Çok mutluydum ve erkek arkadaşımın da mutlu olduğunu sanıyordum. Hemen hemen her gün görüşüyorduk. Saatlerce telefonda konuşuyorduk. Yine bir gün, arkadaş grubu ile beraber bir yerlere gidelim dedik. Dört kız, dört erkek olarak sekiz kişi bir cafeye gittik. Çiftlerden birisi saçma sapan bir nedenden tartışmaya başladılar ve oracıkta ayrıldılar. Hepimiz şaşkındık ve ne olduğunu anlayamadık. 

Ben, erkek arkadaşıma hadi onları barıştıralım dediğimde ‘’boşver bize ne’’ dedi ve ben bu tepkisine bir anlam veremedim. Bir hafta sonra erkek arkadaşımla o kızın beraber olduğunu öğrendiğimde ise o anda ikisinin de üstüne atlayıp dövesim geldi. Siz olsaydınız ne yapardınız?

30 Ocak 2017 ALEV62 Acemi (143 puan) yorumladı
BOŞVER DERİM.HEPSİ AYNI.KİŞİLİKSİZ OLDUGUNU GÖSTERMİŞ.SEN ONUN SEVİYESİNE DÜŞME DERİM.

52 Cevap

+11 oy
6 Mart 2017 Fırtına Acemi (1,046 puan) cevapladı
 
En İyi Cevap

Ben kendi açımdan konuşmak istiyorum  mutlu olmak  sevilmek sevmek güzeldir ama  kaderde ne varsa o yaşanır  buda bi gerçek  bende cok mutlu oldum senin yaptıgın gibi sabaha kadar konuşuyorduk  görüşüyorduk ben hep ciddi düşündügümden kardeşlerimle konuşturdum aileme söyledim böyle biri var hayatımda die   Cok mutlu oldu  falan Ama  tabikide  birlikte olamadık  gençlikmi diyim cocuklukmu diyim artık  kız ayrıldı  sevdigim cıktıgım kızla cok kafa dengiydik herşeyi özgürce yapardık 2 ay çıktık  şimdii örendimki sözleniyor. Kısaca kader ya  alın yazımda kaderimde o kız yokmuş Herşeyin hayırlısı diyip ve 2 ay boyunca beni gerçekten butlu ettigin için coook teşekkür ederim .

+17 oy
28 Ocak 2017 sibel33333 Acemi (604 puan) cevapladı

Sibel: Böyle anlar çok oluyor. Kızlar soruyor ve soruşturuyorlar onların da erkeklerin bilmediği çok güçlü sezgileri ve haber kaynakları var. Özellikle böyle şeyleri çok didikliyorlar. Erkek arkadaşlarının başka kızlarla olması ya da onlarla en ufak bir ilişki içinde olması partnerleri çileden çıkarır. Bu çok önemli durumun dışında anında üstüne atlayıp dövesim gelmiyor.

+16 oy
28 Ocak 2017 canan Acemi (536 puan) cevapladı
Benim de bazen cinlerim tepeme çıkmıyor değil, biz kızlar çok derinden ve alttan alırız ama hırçınlaşmamıza neden olacak bir olay olduğu zaman dövesim de gelir döverim de… Mesela kırmızı çizgilerimden biri erkeğimin başka kızlara yan bakmasıdır. Ailem hakkında kötü konuşmasıdır vs… Erkeklerin ayağını denk alması lazımJ. Erkeklerin kızlara daha fazla saygılı olmasını beklerim. Kadınlar olmadan bu dünyanın nesli tükenir be…
+14 oy
28 Ocak 2017 misafir cevapladı
Erkekler çıkarları uğruna çok şeyden gebilirler. Sonuçta değerlendirilecek bir çok kız arkadaş vardır.
+15 oy
29 Ocak 2017 NebiLeYim Acemi (998 puan) cevapladı
Çok gurur kırıcı bir olay tabii. İnsan nasıl isyan etmez. Hazmedemez ve deliye döner. Çok acı çekersin tahmin edebiliyorum bu duyguyu. Ama şunu başarabilmek çok önemli. Asla ama asla her ikisine de duyduğun öfkeyi belli etme. İlk günler öfke büyüktür ve gözün kararabilir ama inan ki geçecektir. Öfkeyle yapacağın hiçbir şey sana iyi gelmeyecek.
+13 oy
29 Ocak 2017 ismigül Acemi (874 puan) cevapladı
İki tane karakteri bozuk insanın hayatından çıktığını düşün. Değmez ki. Tabii önceleri çok kötü olur insan bu  yapılana. Acı çek, ağla, isyan et ama bunları sakın onlara belli etme. Kendine de zarar verme. Çünkü var ya sen istesen de uzun süre acı çekemezsin. Bir sabah uyanırsın ve azalmaya başladığını hissedersin. Hayat sana hak ettiğin sevgiliyi verecektir.
+11 oy
29 Ocak 2017 gül_desem Acemi (1,114 puan) cevapladı
Bence bu gibi durumları fazla büyütmemek lazım o anın keyfini çıkarıp diğer arkadaşlarla neşenize devam etmeniz daha mantıklı olurdu, iki kişi tartıştı diye tüm herkesin huzursuz olmasına bence hiç mi hiç gerek yok. Sevgililer arasında hatta bazen yıllarca arkadaşlık kurduğumuz kişilerle bile tartışabiliyoruz toplum içerisinde.
+11 oy
29 Ocak 2017 Zeynep Acemi (578 puan) cevapladı

Yok ya ben o kadar da hırçın davranmam. Sevgi karşılıklı olmalıdır eğer ben birini seviyorsam o kişinin de beni sevmesini en az benim kadar aşık olmasını isterim. Eğer aşk biterse devam ettirmenin hırçınlaşmanın anlamı yok bence. Ama kırmızı çizgileri de korumak lazım. Kızlar soruyor sizce var mı? Erkekler de cevap verebilir.Evet özellikle bir gece için sözleştiğimizde o geceyi iple çekerim ve o gece aksilik çıksın istemem. Ayrıca erkek arkadaşım yanımda yürüyorken veya biz yan yana iken başka kızlara bakması benim cinnet geçirmeme neden olur. Kendimi kaybederim. Galiba çok seven çok kıskanır. Böyle hırçınca davranmanın başka ne nedeni var ki değil mi kızlar? Aşk değilse ne?

+13 oy
29 Ocak 2017 çeşminaz Acemi (1,146 puan) cevapladı
Sibel ben olsam o hissimi takip eder ve bir tokat yapıştırırdım valla. Gül üstüne gül mü koklanır ya da koklanmaya yeltenmek büyük saygısızlık en önemlisi de sevgisizlik oluyor bana göre. Bir ilişki devam ederken aynı anda birden fazla kızla ilişki kurmaya yeltenmek de nedir. Ne yaptın Sibel atladın mı ikisinin üzerine? Aşk bana göre 2 kişilik olmalıdır. Aşkta 2 den fazla kişiye yer yok. Bir yandan bana takılacaksın öte yandan başka bir kız arkadaşının da başka bir erkek arkadaşı olacak ve bunlar kavga edecekler. Benimki de onlar kavga etti diye oh olsun tavırlarında olacak. Buraya kadar işkillenmem de, o kızla ilişkisi olabileceğini öğrendiğimde basarım tokadı ve barışmam. Zaten gözü dışarıya kaymışsa o sevgi bitmiştir ya…
+10 oy
29 Ocak 2017 Elif Acemi (27,717 puan) cevapladı
Erkeklerin hiçbirine değmez. Boşver sen yoluna bak tatlım.

İlgili sorular

+17 oy
31 cevap
+1 oy
2 cevap
+6 oy
12 cevap
0 oy
3 cevap

SosyalKızlar, Dilediğiniz konularda sorularınızı paylaşıp cevap bulabileceğiniz ve bilgi ve tecrübelerinizi paylaşarak İnsanlara faydalı olabileceğiniz bir  Soru-Cevap Platformudur.

10,165 soru

46,347 cevap

3,058 yorum

2,482 üye

 1. Yönetici

  308862 Points

 2. Esmaaa0

  231959 Points

 3. Zombi

  186199 Points

 4. maviiiiisssss

  175135 Points

 5. BEYAZ

  165216 Points

...