+6 oy
Aşk & Love kategorisinde Acemi (4.9k puan) tarafından soruldu

Tanımak için bi süre aynı evde yaşar mısınız? Veya üni. giderken aynı evde yaşayanlar var mı ? Buna aileniz izin verir mi yoksa gizli mi kalırsınız ? Aynı evde kalınca yüzgöz olunur mu?

10 Cevaplar

+3 oy
Uzman (232k puan) tarafından cevaplandı

Yaşayanlar var ama bence herseyi tadinda burakmak lazim ya abartmaya gerek yok yani en azindan benim dusuncelerim öyle

+2 oy
Acemi (16.3k puan) tarafından cevaplandı

Yani herkes ister ama işin bide dini boyutu var o yüzden hiç gerek yok herşeyin zamanı var. Evlenince zaten beraber kalacaz bence bekarlığın tadını çıkartalım.

+1 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı

ben şahsen doğru bulmuyorum bekar bir kızın bekar bir erkeğin yanında kalması cok günah ve doğru bişey olmadığını düşnüyorum.

+1 oy
tarafından cevaplandı

sonucda evleneceğin kişi tabikide aynı yerde yaşanır sevgiline dokunsanda neyitiniz ciddiyse bunun önüne hic kimse gecemez ki yeter ki kız seninle kalmayı kabul gelsin.. aşk öyle bişeydirki cana bile kıydırır seni.

+2 oy
Acemi (3.7k puan) tarafından cevaplandı

Atesle barut yanyana durur mu durmaz bu tur iliskiler cok sakincalidir bana gore ayni evde iki sevgili kalamaz aileside izin vermiycektir o yuzden abartmamak lazim

+1 oy
Acemi (776 puan) tarafından cevaplandı

kardeşim ben yaşamış biri olarak söylüyorum sevgiliyle kesinlikle aynı evde kalınmaz. onu yap bunu yap erkek arkadaşlarınla halı sahaya gitmen bile problem olur. şahsen öyleydi. nefes alamaz duruma gelirsin daha sonrasında standart ayrılığı yaşarsın. ne kadar çok seversen sev bu olay döngüdür patlar. çünkü sevgili olduğunu sorumluluğunun olmadığını düşünüyosun evli olsan sorumluluk sahibi olduğunu bildiğin için olay değişir tabi.

+2 oy
Acemi (13.3k puan) tarafından cevaplandı

Tabiiki de yaşanmaz. Nasıl bir toplum olduk böyle? Bu durumu normal karşılayanlar bile var. O zamanlar evliliğin ne anlamı var? 

Benim bildiğim evlilik aynı evi paylaşmaktır. 

+1 oy
Acemi (3.1k puan) tarafından cevaplandı

En kısa yoluyla seviyorsan saten onunla zaman geçirmek çok önemlidir yani bence  , sevdiğinle herzaman yan yana olmak gerek

+1 oy
Acemi (15.8k puan) tarafından cevaplandı

 Aynı evde yasamak güzel olur seni kullanmaya çalışacak kadar karaktersiz değilse tabikide tercih edilir bu durum yani :) kimisi mutludur kimisi mutsuz rahatlık acisi  skntili sakıncalı cahiliye döneminin arttığı zamanlar pekte tavsiye etmiyorum :D

0 oy
tarafından cevaplandı
Sevgiliyle aynı evde yaşanır yeterki o yada ben kabul edeyim yaşarız nolcak

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap
18, Nisan, 2017 Kızlara Özel kategorisinde picklover Acemi (26.1k puan) tarafından soruldu
+4 oy
10 cevap
+4 oy
7 cevap
24, Mart, 2017 Aşk & Love kategorisinde Tansel. Sengun Acemi (175 puan) tarafından soruldu

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...