+4 oy
Erkekçe kategorisinde Acemi (16.3k puan) tarafından soruldu

Arkadaşlar malum benzin ve mazota olan zammı hepimiz biliyoruz peki bu zamlar nereye kadar? Sizce zam devamını eder yoksa düşer mı?

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Mazot fiyatları benzin fiyatları artış içerisinde devlet büyük bir felaketten kurtardı halk devleti kurtartı devlette bu şekil halka yanıt vermemeli mazot benzin fiyatı düşürülmeli vergi alınmamalı vergiler düşüşte olması gerekli milllete dua etmeleri gerekirken malesef kazık üstüne kazık çakmaya başladılar fakat diğer ülkeler böyle değil az çok başka ülkeleride örnek alabilsek. tabikide ücretsiz yiyip kalkalım demiyoruz sadece cebimizde para bırakın diyoruz aile bakacağız.çoluk cocuk bakacağız. yani bu işi dur demeli.

0 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı
Mazot benzin fiyatları dolardan dolayı tavan yaptı bi yere gidemiyoruz fiyat artışlsrından dolayı.
0 oy
Acemi (15.8k puan) tarafından cevaplandı

bence guzel kardesım bu zamlar oldugu gıbı devam eder baksana ekmege bıle sureklı zam gelıyor askerı ucretın hali ortada   sıgaraya gelen zamlar ortada gıd gıde yasamak zorlasıyor askerı ucrete 2 kurus zam yapılıyor tekrardan  10 katını alıyorlar maasın elımızden bu nasıl olcak bu sekılde bılmıyorum dedıgın gıbı zaten mazot benzın gaz paraları    bır dunya baska ulkelerle kıyasladıgımızda 5 katına 6 katına alıyoruz benzını 

0 oy
Acemi (37.9k puan) tarafından cevaplandı

Vala artik devletimiz bi jest yapsada ucuzlasa yazik bu milletimize ya çogu para yakita gidiyo

İlgili sorular

+4 oy
7 cevap
+1 oy
2 cevap
23, Kasım, 2018 Sağlık & Diyet kategorisinde Ayşe gül Acemi (9.9k puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...