+5 oy
Aşk & Love kategorisinde Acemi (10.5k puan) tarafından soruldu

hangi bahaneleri uydurur?

bence yakalanma korkusu olur bakışlarından da anlarsın sana davranışlarından anlarşın.

16 Cevaplar

+3 oy
Acemi (1.9k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

aldatan sevgilinin tüm fizyolojisi kendini kabak gibi ortaya koyar. Bu fizyolojik verileri okumayı bilen bir kız, er ya da geç aldatıldığını anlar. Kaçamak cevaplar verir mesela. Buluşmaların periyotunu düşürür. Daha az görüşelim der. Bahaneler uydurur. Başka biri mi var diye sormak bile onun renk değiştirmesine, gözlerini kaçırmasına neden olur. İşte o zaman anlarsınız ki ilişkiniz bitmiştir ve uzatmanın anlamı yoktur. Bitirmek daha iyidir. Aşk böyledir ama, gelirse gelir, giderse de zorla başka bağlara tutunmaya gerek yoktur. Kestirip atmak en iyisidir.

+2 oy
Acemi (27.8k puan) tarafından cevaplandı

Sürekli mesajlaşmalar eve geç gelmeler. İhmal etmeler hep bi bahaneler zaten aldatmanın göstergesi. Klasik cümleler iste.. 

+2 oy
Acemi (4.4k puan) tarafından cevaplandı

aldatmak fiziksel ve beyinsel olarak iki şekilde gerçekleşir. her ne kadar ikisi de aşşalıkça da olsa beyinsel aldatmanın bahanesi yoktur olamaz ve bu sebepten ötürü beyinsel aldatma aldatmaların en aşşalıkça olanıdır.

alkollüsündür, tatmin edilememektesindir* falan filan... fiziksel aldatma bu sebeplerden ötürü gerçekleşir. haklı veya haksız nedenleri mevcuttur.

oysa beyinsel aldatmada sebep aldatanın tamamen aşşalık bi yaratık olmasından kaynaklanmaktadır. affedilemezdir. bi insana olan sevgi bittiyse, fakat zamanında gerçek bir sevgi ise bu, o kişiye saygı beslenmiş olmalıdır, sevgi bittiği an bu durumdan haberdar edilmelidir kişi, aksi durum mide bulandırıcı ve iğrençtir çünkü.

+2 oy
Bilge (55.2k puan) tarafından cevaplandı

Senden uzaklaşmaya başlar eskisi gibi yakın davranmaz her şeyini  eleştirmeye başlar .her şeyi sorun eder o sorunu büyütür  o bahaneyle de senden ayrılır. 

+2 oy
tarafından cevaplandı

Muhtemelen kekeleme başlar. Karısının gözlerine bakmaktan çekinir. biraz asabi olur sorulardan uzak kalmak için.

+3 oy
Acemi (19.5k puan) tarafından cevaplandı

En ufak bi konuşmada sesini yükseltmeye  baslar son zamanlarda yanından uzaklaşır ani agresflikler kavgalar çıkartır kendi suçunu bastırmak için seninle tartışıp senin ona bagirmani bekler çünkü o seni aldattığı için suçluluk duygusu duymamak için boyle bi yönteme başvurur ve aldatiyorsa ki kesinlikle bir kadın olarak anlarsın bunu duygularımız 6. Hissimiz gereği olsun çok iyi anliyablyoruz zaten. Boyle bu durumu :) 

+2 oy
Acemi (6.6k puan) tarafından cevaplandı

Valla daha önce evlenmedim o yüzden sevgilimide aldatıcak bir karakterim yok bi yorum yapamıyorum düşündüm ama benim hayatımda olmaz 

+2 oy
tarafından cevaplandı

Aldatmanın bahanesi olmaz aldatıp yakalanırsam tüm içtenliğimle neden aldattığımı anlatırım ki erkek ne için aldatır erkekler iyi bilir onu sağlayın aldatmaz emin olun baş ağrısına hayır

+2 oy
Acemi (18.7k puan) tarafından cevaplandı

yaaa işte dısardaydım gece mesaiye kaldım 

arkadaslarla gezdik 

toplantıdaydım telefonum sessizdeydi

+2 oy
tarafından cevaplandı

Devamlı kavga cıkıyor içki iciyor kızlarla sohbet ediyor beni umursamıyor kumarhanede para kaybetiyor

+2 oy
Acemi (3k puan) tarafından cevaplandı

kabul etmem gururumu ayaklar altına almam.kabul etmem gururumu ayaklar altına almam.kabul etmem gururumu ayaklar altına almam.

Uzman (310k puan) tarafından yorumlandı

arkadaşım gerek soru gerekse cevap sayfalarında yada puan kazanma kriterlerinde ayrıntılı olarak açıklandığı halde neden hala sahtekarlık peşindesin? anlamış değilim. birçok yerde kopya tekrar içerik kullanmışsın

 uyarı olarak 5000 puanın silindi. devam edersen hesabın ve ıp adresin banlanacak. 

+2 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı
aladatan kocada erekekte ila bulur bi bahane ben o konuda pek tecrübeli olmasamda geneikle yanlışlıkla oldu falan tanımıyorum der
+1 oy
Uzman (186k puan) tarafından cevaplandı

Aldatan kadınların çok bahaneleri olur erkeklerin pek bahanesi olamaz çünkü yakalanırlar

0 oy
Acemi (39.5k puan) tarafından cevaplandı

bişey yok hayatım her şey normal , arkadaşlarla bi kahve içtik bunun nesi uzun sürdü, bu gece eve gelemiyorum, iş seyahatim var 

0 oy
Acemi (16.9k puan) tarafından cevaplandı
bakışlarını kaçırır kekeleyerek konuşur şakaya vurdurur herşeyi uzak durur  dalıp gider ilgilenmez
0 oy
Uzman (105k puan) tarafından cevaplandı
genelde eğer çalışıyorsa ya iş görüşmesine gidicem der veya toplantıdaydım der patron iş yemeyi verdi mesaiye kaldım gibi şeyler söylerler.

İlgili sorular

+4 oy
9 cevap
1, Şubat, 2017 Aşk & Love kategorisinde Hatice Acemi (23.6k puan) tarafından soruldu
+5 oy
9 cevap
13, Şubat, 2017 Aşk & Love kategorisinde Turan Acemi (754 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap
4, Nisan, 2017 Aşk & Love kategorisinde Bylsh Acemi (207 puan) tarafından soruldu

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...