+5 oy
Kızlara Özel kategorisinde Acemi (2.8k puan) tarafından soruldu

Sizce dostluk nedir?Nasıl iyi bir dost olunur?Dost dediğin maddi yardımda bulunurmu?

9 Cevaplar

+3 oy
Acemi (4.5k puan) tarafından cevaplandı

Her türlü arkanda duran sana destek olan kardeşin ailen gibi olan dostluk.boyledir .

+3 oy
Acemi (8.2k puan) tarafından cevaplandı

karşılıklı susabilmektir. yüzüne baktığında ne hissettiğini anlayabilmektir. onun yanında olmak için çabalamaktır. değer vermektir ve değer almaktır.

+3 oy
Acemi (2.9k puan) tarafından cevaplandı
Seni kardeşi gibi görecek ve her ne olursa olsun senin yanında olucak bi alo kadar yakın olacak kişi senin dostundur ve dostluk budur 
+4 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı

dost madi manevi her türlü konuda dostunu yanlız bırakmamaktır dostunu iyi secmen gerek bazen dost dediklerin vurabiliyor arkandan.

+3 oy
Acemi (1.4k puan) tarafından cevaplandı

Paylaşmak,güven,fedakarlık bir çok güzel duyguyu hissettirir sana dostluk.En önce paylaşmayı öğretir Acılarını,mutluluklarını,dinlediğin güzel bir şarkıyı ve izlediğin güzel bir filmi her şeyini paylaşabilirsin dostunla aynı zamanda açık sözlülüktür yani dostluk ve bilirsin gerçek dost asla bitmez,ihanet etmez,yarı yolda bırakmaz.Bu güveni çok sınırlı sayıda insan hissettirebilir sana annen gibi kardeşin gibi asla bitmez bir bağdır dostluk.

+3 oy
Acemi (4.4k puan) tarafından cevaplandı

Bir ekmegi ikiye bölüp yedigin kendinden çok onu düşündügün son paranı ona verdigin küçuük ama daima yaninda oldugun yalniz kaldiginda tek sana dogru koşdugun bir degişik varlik

+2 oy
Uzman (186k puan) tarafından cevaplandı
Dostluk zor zamanında ve mutlu zamanında sevdiklerini daima yanında görmendir ne yazıkki herkes kendini düşündüğünden ve egosu tavan yaptığından artık bu kavram ölüme mahkum.
+2 oy
Uzman (232k puan) tarafından cevaplandı

Onun cani yandiginda seninde yanar. O mutlu oldugunda sende mutlu olursun onunla aglar onunla sevinirsin allah herkese en az bir dost versin:D

+2 oy
tarafından cevaplandı

dostluk bir arkadaşlıktır dostluk bir sevgi saydırı. yanında dost bulunması şarttır ama dost öyle bir secilmelidir ki seni arkandan vuracak dostu secmemelisin dost dediğin her daim her zaman her yerde iyi günde kötü günde yanında bulunmasıdır.

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap
27, Mart, 2017 Arkadaşlık kategorisinde Soner Öztürk Acemi (416 puan) tarafından soruldu
+9 oy
16 cevap
31, Ocak, 2017 Erkekçe kategorisinde Mustafa Ekinci Acemi (18.7k puan) tarafından soruldu
+6 oy
6 cevap
31, Ocak, 2017 Arkadaşlık kategorisinde Mustafa Ekinci Acemi (18.7k puan) tarafından soruldu

10.4k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.5k kullanıcı

...