+3 oy
Aşk & Love kategorisinde Acemi (291 puan) tarafından soruldu

Kalpten bakınca ne kdsr guzel bembeyaz ısıl ısıl bi ask görüyosun ışık saçıyo güneş kdar aydnlatıyo her yeri askm yasamaya degmez mi hiç bu kdsr güzelken asık olmak..

7 Cevaplar

+2 oy
Acemi (2.9k puan) tarafından cevaplandı

Aşk olduğum insan gözümde dünyanın en güzel insanı olur ve sadece o var sanki gözüm başkasını görmez o gözümde ay kadar masum ve güzel olur 

+3 oy
Bilge (55.3k puan) tarafından cevaplandı

ben sevdiğimin gözlerine bakınca onun kalp atışlarının hızlanması ve elerimi tutunca elerinin titremesi onun bana olan aşkını ifade ediyor.

+2 oy
tarafından cevaplandı

aşık oldugum insan ne kadar cirkin bir kız olursada olsun benim icin daima güzeldir daima iyi kalplidir. yanlış yapmadıgı sürece ondan iyisi yoktur denilebilir. yeter ki kalbi temiz düzgün güzel olsun. 

+2 oy
Acemi (5.2k puan) tarafından cevaplandı

İnsan kalp gözüyle baktiginda dogruya ulasir bence. Kalp gozuyle kime bakarsan bak guzel gorrsn. Sevdigim insan benm icin degerli olduguna gore kalp gozum onun icin her zaman acık :)

0 oy
Uzman (186k puan) tarafından cevaplandı
Kalp gözüyle maddenin orjinal hali görülebilir ki aşk ı kalp gözüyle görmek imkansızdır
0 oy
Acemi (22.6k puan) tarafından cevaplandı
Hoşlandığım çocuğu arkadaşlarıma gösterdiğim zaman herkes çok çirkin olduğunu söyledi. Bir de bana sorun sanki ondan daha güzel kimse yok bu dünyada. Çünkü ben ona gözümle değil kalbimle bakıyorum.
0 oy
Uzman (105k puan) tarafından cevaplandı
bi insan yürekten sevdi mi, sevdiği insan ona dünyanın en güzeli görünür. ben onu dünyanın en güzeli görüyorum. başka kimseyi de görmüyorum. tabii aşk böyle birşey. göz başka kimseyi görmez. sevene sevdiği güzeldir.

İlgili sorular

+6 oy
9 cevap
+7 oy
9 cevap
31, Ocak, 2017 Aşk & Love kategorisinde misafir tarafından soruldu
+6 oy
14 cevap
7, Mart, 2017 Aşk & Love kategorisinde Nedesem_BilmemKi Uzman (151k puan) tarafından soruldu

10.2k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.1k kullanıcı

su-kacagi.istanbul

...