+6 oy
Erkekçe kategorisinde Acemi (4.4k puan) tarafından soruldu

Arkadaß erkek aglamaz ama neden tabikide bagirarak dehil ,............ ama yinede küçük bi şey demi?

10 Cevaplar

+4 oy
Acemi (4.5k puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Hayır değil tabiki neden ayıp olsun onlarında illa bir sıkıntısı bi derdi olabiliyor ağlayarak rahatlatabilir insan anca .

+3 oy
Acemi (5.3k puan) tarafından cevaplandı

Yok bence ayıp değil her insan duygularını ifade edebilir yani erkeklerin aglamasinda bir sakınca görmüyorum sonuçta insan hali 

+3 oy
tarafından cevaplandı

Erkeklerin ağlaması ayıp değildir her insan ağlayabilir hayvanların bile ağladıgını biliyorsunuzdur umarım ha işte bu böyledir. nasıl kadın ağlayabiliyosa  erkekde ağlayabilir. ergeğinde gözyaşları var ergeğinde kalbi vicdanı var bu sölediğim her insan icin gecerli değildir. örnek verirsek hain yürekle dolu insanlar 

+2 oy
Uzman (186k puan) tarafından cevaplandı

Ağlamak ayıp bir şey değil. Hem ağlamak ruhu dinlendirir acıları yok eder gözleri temizler. Kimse kendine baskı yapmasın erkekler ağlamaz falan. Cesurum güçlüyüm ayağına kendinizi kasmayın ben erkeğim ve ağlıyorum.

+3 oy
Acemi (24.2k puan) tarafından cevaplandı

Allah allah neden ayıp olsun ki gülmek ne kadar normal ise ağlamak ta o kadar normal bir duygu erkekler uzaydan mı geldi onlar da etten kemikten duygu dan yaratılmış insanlar bağıra bağıra da ağlar böğüre böğüre de ağlar her normal insanda olduğu gibi.. Bence hiçte anormal değil...  Ben hiç yadırgamam şahsen 

+2 oy
Acemi (13.3k puan) tarafından cevaplandı

Erkekler ağlamaz değil aslında bu tamamen toplumun bize yüklediği rollerle ilgilidir. Hani erkekler ya yapıları gereği sözüm ona güçlüdürler,  ağlayıp kadın gibi zayıf görünmek istemezler.

Ağlanması gereken durum olsa bile içlerine akıtırlar. "Sil gözyaşını, ayıp sen erkek adamsın!" Sözlerini duymak istemezler.

+2 oy
Acemi (37.9k puan) tarafından cevaplandı

Hyr niye ayip olsun sonucda oda insan onunda duygulari var bence ayip degil yanii

+2 oy
Uzman (232k puan) tarafından cevaplandı

Neden ayıp olsun kı hıc sevmem şu sözüde erkekler aglamaz ya neden aglamasın kardesim :D bu kadarda odun duygusuz olmamalı duygularını ifade etmekle zorlanmayın bırakın kendınızı ya. hee öyle zırzır aglayın demıyorum ama yerı geldıgınde tutmayın kendınızı :D

+2 oy
Acemi (32.2k puan) tarafından cevaplandı

Erkeklerin ağlaması neden ayıp olsun ki? Erkeklerin duyguları yok mu? Ağlayan erkek bir tanedir, candir o can. Hele de sevdiği kız için agliyorsa o erkek gercekten seviyordur abi.

0 oy
Bilge (97.2k puan) tarafından cevaplandı

Erkekler ağlamaz diye bir laf var, erkek ağlasa toplum tarafından kız gibi sulu göz diye nitelendiriliyor. Tabiki ağlayabilir, ağlamak ayıp değil, yeter ki gözyaşları gerçek olsun.

İlgili sorular

+4 oy
12 cevap
21, Mart, 2017 Erkekçe kategorisinde sinemis01 Acemi (9.6k puan) tarafından soruldu
+4 oy
6 cevap
12, Şubat, 2017 Erkekçe kategorisinde Esmaaa0 Uzman (232k puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap

10.2k soru

46.4k cevap

3.1k yorum

3.1k kullanıcı

su-kacagi.istanbul

...